Ultimate magazine theme for WordPress.

Adam Nawałka zmienia nawyki żywieniowe w Lechu Poznań

0 803

Adam Nawałka słynie z profesjonalizmu i dbania o każdy szczegół. Trener Lecha Poznań duży nacisk kładzie również na prawidłowe odżywianie.

Już od pierwszego dnia pracy Adama Nawałki w Lechu Poznań piłkarze spędzają w klubie większą część dnia. Sporo pracy ma więc kucharze klubowy. Drużyna wspólnie bardzo często je śniadania i obiady.

Mam do Adama Nawałki duży szacunek, bo ma sporą wiedzę, dotyczącą żywienia i dietetyki, widać że nic nie zostawia przypadkowi. Jest profesjonalistą w każdym elemencie.  – mówi w wywiadzie dla Super Expressu Artur Dzierzbicki, kucharz Lecha Poznań.

Były selekcjoner reprezentacji Polski stara się, aby posiłki były jak najbardziej zdrowe. – Dużą uwagę trener przywiązuje do szczegółów: żeby nie było za dużo soli, by wszystko było świeże, umyte i naturalne. Podajemy kaczkę, wołowinę, jagnięcinę, drób z wolnego wybiegu, sporo miejsca w menu zajmują też ryby. Wśród piłkarzy rośnie świadomość kulinarna i właśnie ryb w Lechu je się ostatnio sporo, dużo więcej niż wcześniej – dodał Dzierzbicki.

Źródło: Super Express

Mecze na żywo Ranking bukmacherów