Ultimate magazine theme for WordPress.

Lech Poznań – Wisła Płock online. Transmisja TV, stream w internecie

Gdzie oglądać transmisję z meczu Lech - Wisła?

0 93
Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lech Poznań - Wisła Płock. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Lech Poznań - Wisła Płock na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 16 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lech Poznań - Wisła Płock. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. Początek dnia 24/11/2018 o godzinie 18:00. Komentatorami będą Bartosz Gleń oraz Maciej Murawski.

Telewizja Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lech Poznań - Wisła Płock w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lech Poznań - Wisła Płock znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Lech Poznań - Wisła Płock na żywo

Data: 24/11/2018
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 16. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Mecze na żywo Ranking bukmacherów