Ultimate magazine theme for WordPress.

Legia – Wisła online. Transmisja TV, live stream na żywo

0 139
Telewizja Canal+ na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa - Wisła Kraków. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion (dla osób z zagranicy).

Transmisja z Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 12 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Legia Warszawa - Wisła Kraków. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+. Początek dnia 21/10/2018 o godzinie 18:00. Mecz skomentują Przemysław Pełka oraz Grzegorz Mielcarski.

Telewizja Canal+ online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Legia - Wisła w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Legia - Wisła znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

Mecz Legia - Wisła zapowiada się najciekawiej ze wszystkich spotkań 12. kolejki Lotto Ekstraklasy. Legia Warszawa może zostać liderem jeśli zdobędzie komplet punktów. Wisła Kraków w przypadku zwycięstwa zrówna się punktami z obecnie prowadzącą Jagiellonią Białystok.

Mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo

Data: 21/10/2018
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 12. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion (dla osób z zagranicy)

Mecze na żywo Ranking bukmacherów