Ultimate magazine theme for WordPress.

Polska – Włochy online. Gdzie oglądać transmisję w internecie za darmo?

0 166
Telewizja TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport na żywo pokaże spotkanie Ligi Narodów Polska - Włochy. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA.

Transmisja z Polska - Włochy na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 4 kolejce Ligi Narodów rozegrane zostanie spotkanie Polska - Włochy. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport. Początek dnia 14/10/2018 o godzinie 20:45. Mecz w TVP komentować będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński, a w Polsacie Sport Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Telewizja TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Polska - Włochy w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Polska - Włochy za darmo udostępni sport.tvp.pl, WP Pilot oraz dopłatnie IPLA.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

Reprezentacja Polski wciąż nie wygrała meczu za kadencji Jerzego Brzęczka. Po dwóch meczach Ligi Narodów ma jeden punkt. Podobnie jak Włosi. Właśnie z tego powodu będzie bardzo ważny. Porażka znacznie zmniejszy szanse Polski na utrzymanie w dywizji A.

Mecz Polska - Włochy na żywo

Data: 14/10/2018
Godzina: 20:45
Rozgrywki: 4. kolejka Ligi Narodów
Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA

Mecze na żywo Ranking bukmacherów