Ultimate magazine theme for WordPress.

Adam Nawałka zmienia nawyki żywieniowe w Lechu Poznań

Czy Adam Nawałka przez zimowy okres przygotowawczy odmienił grę Lecha Poznań?

Adam Nawałka słynie z profesjonalizmu i dbania o każdy szczegół. Trener Lecha Poznań duży nacisk kładzie również na prawidłowe odżywianie.

Już od pierwszego dnia pracy Adama Nawałki w Lechu Poznań piłkarze spędzają w klubie większą część dnia. Sporo pracy ma więc kucharze klubowy. Drużyna wspólnie bardzo często je śniadania i obiady.

Mam do Adama Nawałki duży szacunek, bo ma sporą wiedzę, dotyczącą żywienia i dietetyki, widać że nic nie zostawia przypadkowi. Jest profesjonalistą w każdym elemencie.  – mówi w wywiadzie dla Super Expressu Artur Dzierzbicki, kucharz Lecha Poznań.

Były selekcjoner reprezentacji Polski stara się, aby posiłki były jak najbardziej zdrowe. – Dużą uwagę trener przywiązuje do szczegółów: żeby nie było za dużo soli, by wszystko było świeże, umyte i naturalne. Podajemy kaczkę, wołowinę, jagnięcinę, drób z wolnego wybiegu, sporo miejsca w menu zajmują też ryby. Wśród piłkarzy rośnie świadomość kulinarna i właśnie ryb w Lechu je się ostatnio sporo, dużo więcej niż wcześniej – dodał Dzierzbicki.

Źródło: Super Express

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy