Ultimate magazine theme for WordPress.

Adam Nawałka zostanie trenerem Lecha Poznań!

Adam Nawałka zostanie trenerem Lecha Poznan, pomimo iż początkowo mu odmówił! Do takich informacji dotarł serwis WP SportoweFakty. Kontrakt ma obowiązywać tylko do czerwca, bo były selekcjoner reprezentacji Polski liczy na kontrakt z Chin.
Adam Nawałka po tym jak pożegnał się z reprezentacją Polski jest bez pracy. Zatrudnić chciała go Legia Warszawa, ale Nawałka ostatecznie odmówił. Podobnie było na początku z Lechem Poznań, ale po zwolnieniu Ivana Djurdjevicia Kolejorz zaczął mocniej naciskać i najprawdopodobniej udało osiągnąć się porozumienie.

Wielu kibiców Lecha Poznań dziwi się, że klub godzi się podpisać kontrakt tylko do końca sezonu. Mimo to taka opcja nie musi być najgorsza dla klubu. Adam Nawałka może zrobić porządek w szatni, a pracował z dużo większymi nazwiskami i z pewnością nie ulegnie się pod presją kopaczy. W reprezentacji Polski potrafił też zadbać o atmosferę, co miało duży wpływ na dobre wyniki przez większą część swojej pracy.

Nawet gdyby Nawałka rzeczywiście odszedł w czerwcu, co oczywiście pewne nie jest, to mógłby posprzątać, a potem scalić szatni. Jego ewentualny następca mógłby mieć więc dużo lepszy i bardziej zdyscyplinowany zespół.

Zobacz również. Jasmin Burić: Kibice Lecha mają prawa być na nas obrażeni

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy