Ararat Erywań – Śląsk Wrocław na żywo online. Transmisja, stream

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na zywo.

Śląsk Wrocław w 2. rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji UEFA zmierzy się z Araratem Erywań. Gdzie obejrzeć mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Live stream online udostępni IPLA TV.

Europejskie puchary w tym sezonie rozpoczęły się od kompletu zwycięstw polskich zespołów. Mowa o Legii Warszawa i właśnie Śląsku Wrocław, który eliminacje do Ligi Konferencji UEFA rozpoczynał od pierwszej rundy.

Tam okazał się lepszy od Paide Linnameeskond. W drugiej rundzie rywalem Śląska Wrocław będzie Ararat Erywań. Pierwszy mecz odbędzie się w Armenii w czwartek już o godzinie 15:00. Transmisja z meczu Ararat – Śląsk dostępna będzie w telewizji Polsat Sport. Mecz na żywo skomentują Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan.

Transmisję można obejrzeć również internecie. Ararat – Śląsk online na żywo udostępni IPLA TV. Live stream nie jest jednak dostępny za darmo, a w cenie 5 zł.

W czwartek w europejskich pucharach zagrają jeszcze dwa inne polskie zespoły: Raków Częstochowa i Pogoń Szczecin. A już jutro rozpocznie się nowy sezon PKO BP Ekstraklasy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.