AS Roma – AC Milan na żywo. Mecz online

Telewizja Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4 na żywo pokaże spotkanie Serie A AS Roma - AC Milan. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w WP Pilot, Player, IPLA, elevensports.pl.

Transmisja z AS Roma - AC Milan na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 22 kolejce Serie A rozegrane zostanie spotkanie AS Roma - AC Milan. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Początek dnia 03/02/2019 o godzinie 20:30. Mecz komentować będą Piotr Dunamowski oraz Dominik Guziak.

Telewizja Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4 online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Roma - Milan w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Roma - Milan znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

AS Roma i AC Milan rywalizują o czwarte miejsce w Serie A, które daje prawo gry w Lidze Mistrzów. Milan ma obecnie punkt więcej. Sobotni mecz będzie bardzo ważny dla układu tabeli. Polskich kibiców szczególnie interesuje jednak postawa Krzysztofa Piątka, który zaliczył znakomite wejście do drużyny AC Milan. To właśnie dla niego wiele osób obejrzy transmisję TV lub mecz na żywo w interneci.

Mecz AS Roma - AC Milan na żywo

Data: 03/02/2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 22. kolejka Serie A
Transmisja TV: Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4
Stream online: WP Pilot, Player, IPLA, elevensports.pl
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.