Barwy Szczęścia streszczenia 2246, 2247, 2248. Odcinki online za darmo

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać na VOD TVP, a także na żywo w WP Pilot. W tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 2246, 2247, 2248. Prezentujemy streszczenia i opis serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęścia to bardzo popularny serial, który każdego wieczoru (od poniedziałku do piątku) przyciąga przed telewizory dużo widzów. Odcinki można oglądać w telewizji TVP 2. Live stream udostępnia za darmo WP Pilot.

Ostatni odcinek Barw Szczęścia w TVP 2 można oglądać następnego dnia, tuż przed premierą nowego odcinka.

Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji

Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Barwy Szczęścia VOD można oczywiście za darmo oglądać na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj Barwy Szczęścia na TVP VOD <- KLIKNIJ

W tym tygodniu wyemitowane zostaną Barwy Szczęścia 2246, 2247, 2248. Poniżej prezentujemy ich szczegółowy opis.

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków

Barwy Szczęścia 2444 streszczenia

Franek wciąż próbuje odszukać Reginę, która kolejną noc z rzędu spędziła poza domem. Zdesperowany znów atakuje Vincenzo, ale na szczęście w kulminacyjnym momencie jego narzeczona wraca do domu i wyjawia powód swojej nieobecności. Nerwowa atmosfera także w szkole Aleksa. Wybucha tam afera, gdy do sieci trafia przerobiony komputerowo portret dyrektorki bez ubrania. Kujawiak postanawia to wykorzystać i nagłośnić sprawę w mediach. Dominika i Renata przejmują od Radka drugie Feel Good i proszą Sergiusza, by załatwił im szybką pożyczkę. Niespodziewanie swoją pomoc proponuje dziewczynom Damian.

Barwy Szczęścia obsada

W serialu “Barwy Szczęścia” występują m.in.: Natalia Zambrzycka, Magdalena Walkiewicz, Konrad Skolimowski, Robert Kampa, Przemysław Stippa, Ewa Ziętek, Jacek Kałucki, Kamila Worobiej, Patryk Pniewski, Krzysztof Kiersznowski, Hanna Bieluszko, Anna Gornostaj, Zbigniew Buczkowski, Krystyna Tkacz, Marek Siudym

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.