Barwy Szczęścia. Odcinki 2275, 2276, 2277, 2278 online za darmo

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać jako TVP 2 live stream lub powtórki w formie VOD na platformie TVP VOD. Prezentujemy również streszczenie serialu Barwy Szczęścia 2275, 2276, 2277, 2278.

Po kilkumiesięcznej przerwie telewizja TVP 2 wznawia emisję nowych odcinków serialu Barwy Szczęścia. Serial można oglądać o godznie 20:10. Z kolei o 19:30 każdego dnia leci powtórka ostatniego odcinka.

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest platforma WP Pilot, która oferuje dostęp do telewizji TVP2 na żywo w internecie. Live stream jest darmowy i legalny.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Drugi sposób, aby obejrzeć wszystkie odcinki Barwy Szczęścia online jest platforma TVP VOD. Po emisji w TVP2 odcinki dostępne są tam za darmo. Posiadacze “Strefy ABO” moga oglądać je jeszcze wcześniej.

Barwy Szczęścia 2275, 2276, 2277, 2278 streszczenie odcinków

Barwy Szczęścia 2275 streszczenie

Odcinek 2275: Hubert chce wrócić do pracy przy produkcji Ex – Ex. Klara cały czas niepokoi się o jego zdrowie i stanowczo sprzeciwia się tym planom. Z kolei Agata i Patryk nie mogą dogadać się w sprawie lokalizacji swojego przyszłego mieszkania. Wkrótce Jezierski odbiera telefon od dawno niewidzianej siostry, Jowity. Ksawcio jest zachwycony świąteczną kartką, którą dostał od Paulinki i marzy, by odwiedzić dziewczynkę w Krakowie, a Kasia martwi się, że temat córki Łukasza powróci. Poza tym Górka dowiaduje się, że w czasie jej nieobecności Bruno wysłał Bożenę na przymusowy urlop. Na wizytę do Dylskiej przychodzi Stawicki. Malwina radzi szefowej, by przestała interesować się lekarzem, skoro ten ma partnerkę, lecz Aneta łudzi się, że nadal ma u niego szansę Później w gabinecie pojawia się Mikołaj, zdeterminowany, by walczyć o dentystkę.

Barwy Szczęścia 2276 streszczenie

Odcinek 2276: Mika i Romanowski namawiają Pyrkę do zakupu droższego mieszkania. Zapewniają, że pracując w Fit – Zdrowiu będzie awansować i bez problemu spłaci większy kredyt. Patryk spotyka się z czarną owcą rodziny – dawno niewidzianą siostrą, Jowitą. Dziewczyna oznajmia bratu, że przyjechała do Polski na dłużej. Informuje go też, że razem z rodzicami nie mogą doczekać się, by poznać jego narzeczoną. Ponadto Jowita na oczach Patryka otwarcie flirtuje z Justinem. Kasia próbuje pocieszyć Bożenę, która ma żal do męża o przymusowy urlop i jest rozgoryczona do tego stopnia, że rozważa rozwód. Z kolei Łukasz odwiedza Ludwika i orientuje się, że ojciec urządza casting na kandydatki do wspólnego zamieszkania w domu w Otwocku. Tymczasem Dominika i Renata znajdują przed kawiarnią ogromne paczki adresowane przez Mietka do Kujawiak.

Barwy Szczęścia 2277 streszczenie

Odcinek 2277: Agata wreszcie poznaje rodziców Patryka. Sławka i Kornel z entuzjazmem przyjmują wiadomość o zaręczynach pary, ale kiedy rozmowa schodzi na pracę Pyrki i dziewczyna pokazuje Jezierskiej suplementy diety, ta uznaje to za uszczypliwość do swojej nadwagi i zarządza koniec spotkania. Gawron i Żabcia zaoferowali się, że w zamian za prowizję pomogą Kujawiak sprzedawać buty, z którymi zostawił ją Mietek. Waleria i Stefan zapraszają Irenę i Tolka na oglądanie zdjęć z Norwegii. Wyszyńska zdradza pozostałym, że Ludwik postanowił zamieszkać z trzema emerytkami, które wyłonił z castingu na współlokatorki. Panie są zbulwersowane i nazywają pomysł Sadowskiego haremem, z kolei panowie są zaintrygowani i z chęcią odwiedziliby jego komunę.

Barwy Szczęścia 2278 streszczenie

Odcinek 2278: Łukasza i Kasię odwiedza Sadowska oburzona pomysłem byłego męża. Do Ludwika przyjeżdżają Stefan i Tolek i poznają jego współlokatorki: Halszkę, Łucję i Olę. Elżbieta i Ewa odwiedzają Chowańskiego w szpitalu. Okazuje się, że dziewczynka mieszka z dziadkami, ponieważ pogrążony w depresji Walawski nie jest w stanie się nią opiekować. Z kolei Ernest mówi Umińskiej o kłopotach finansowych rodzinnej firmy i braku środków na rehabilitację ojca. Alicja zwraca się o pomoc do Anzelma. Żabcia i Gawron próbują bez powodzenia sprzedawać buty Kujawiak na ulicy w Borkach. Kiedy partnerka Ryśka przychodzi posprzątać mieszkanie budowlańców, zastaje Honga handlującego podejrzanymi pudełkami.

Barwy Szczęścia 2278

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.