Bayern – Mainz na żywo

Telewizja Eleven Sports 1 na żywo pokaże spotkanie niemieckiej Bundesligi Bayern - Mainz. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w WP Pilot, Elevensports.pl, Player, IPLA.

Transmisja z Bayern - Mainz na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 26 kolejce niemieckiej Bundesligi rozegrane zostanie spotkanie Bayern - Mainz. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 1. Początek dnia 17/03/2019 o godzinie 18:00.

Telewizja Eleven Sports 1 online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Bayern - Mainz w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Bayern - Mainz znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych.znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Bayern - Mainz na żywo

Data: 17/03/2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 26. kolejka niemieckiej Bundesligi
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: WP Pilot, Elevensports.pl, Player, IPLA
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.