Andrade – Sulęcki na żywo. Transmisja i stream w internecie za darmo

Walka Andrade – Sulęcki na żywo dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i internecie. Transmisja TV dostępna będzie w TVP Sport. Stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl. Zobacz kiedy odbędzie się pojedynek Sulęckiego z Andrade. Poniżej znajdziecie link do streamu online.

Transmisja z walki Andrade – Sulęcki za darmo w internecie

Transmisja z gali w Providence i walki Andrade – Sulęcki rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 2:00. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP Sport. Najpierw na żywo pokazane zostaną walki bokserskie Khalid Yafai – Norbelto Jimenez oraz Joseph Parker – Alex Leapai.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE OD GODZINY 2:00

Po nich do ringu wyjdą Maciej Sulęcki i Demetius Andrade. Stawką pojedynku jest mistrzostwo świata. Walka Andrade – Sulęcki na żywo rozpocznie się po godzinie 4:45.

Andrade – Sulęcki twarzą w twarz

Transmisja z Andrade – Sulęcki dostępna będzie również w internecie. Stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport, co jest dość istotne mając na uwadze kiedy i o której godzinę odbędzie się walka Andrade – Sulęcki. Część widzów z pewnością oglądać będzie ją właśnie przez internet.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.