Borussia Dortmund – FC Barcelona na żywo. Transmisja, stream, live za darmo

Telewizja Polsat Sport Premium 2 na żywo pokaże mecz Borussia Dortmund – FC Barcelona. Transmisja dostępna jest również w internecie. Stream online udostępni IPLA. Relację live za darmo przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Borussia Dortmund – FC Barcelona na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie 1. kolejki Ligi Mistrzów Borussia Dortmund – FC Barcelona odbędzie się wtorek 17.09 o godzinie 21:00 . Transmisję TV obejrzeć można w Polsat Sport Premium 2. Mecz Borussia – Barcelona na żywo skomentują Tomasz Smokowski i Tomasz Hajto.

Borussia – Barcelona online. Oglądaj meczosy na żywo w internecie

Mecz Borussia – Barcelona na żywo można oglądać również w internecie. Stream online udostępni IPLA. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy. Polsat Sport Premium online można wykupić w cenie 40 zł na miesiąc lub 360 zł na cały sezon.

Mecz Borussia Dortmund – FC Barcelona to obok Napoli – Liverpool najciekawszy wtorkowy mecz Ligi Mistrzów. Borussia jest wiceliderem Bundesligi, a w dwóch ostatnich kolejkach odniosła efektowne zwycięstwa. Najpierw pokonała 5:0 Energie Cottbus, a potem 4:0 Bayer Leverkusen.

Barcelona w miniony weekend wygrała z Valencią 5:2, ale w czterech kolejkach zgromadziła tylko siedem punktów i jest na piątej pozycji w tabeli La Liga.

Szanse na występ w tym spotkaniu będzie miał Łukasz Piszczek.

Borussia Dortmund – FC Barcelona na żywo w TV i online

Data: wtorek 17.09
Godzina: 21:00
Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2
Stream online: IPLA
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.