Brzydula 2 odc. 90 i 91 streszczenie

Brzydula odc. 90 wyemitowana zostanie we wtorek. Streszczenie odcinka 90 i 91 znajduje się w naszym serwisie. Zobacz gdzie oglądać serial online.

Brzydula 2 odc. 90 i 91

Telewizja TVN 7 odcinek 90 serialu Brzydula 2 wyemituje we wtorek 23 lutego o godzinie 19:30. Dzień później premiera Brzydula 2 odc. 91. Serial można oglądać również w internecie.

Brzydula 2 online na żywo dostępna jest w formie live streamu online. TVN 7 stream udostępnia na platformie Player.

Powtórki dostępna są w VOD również na Playerze. Brzydula 2 online, podobnie jak wszystkie inne produkcje na Player, nie jest już dostępna za darmo.

Brzydula 2 odc. 90

Ula próbuje skontaktować się z Adamem. Ten jednak nie odbiera telefonu. Przed wyjściem do pracy przyjaciółka podrzuca Ani papiery z F&D. Wspomina, że musi porozmawiać z Turkiem. Wszystko słyszy Bożenka, która wychodzi za Ulą. Wsiada do auta i informuje ją o decyzji Adama… Co na to Ula?
Aleks spotyka się z Francesco na kawę. Zapewnia go, że F&D stoi na skraju bankructwa i jedyne, co mogłoby je uratować to cud. Po wyjściu z restauracji Febo Włoch zdradza jeden ze swoich sekretów. Co knuje Francesco?

Ula i Bożenka jadą do Adama. Dobrzańska zapewnia kuzynkę Maćka, że nie pozwoli sprzedać firmy. Wbrew temu, co mówią wszyscy. Adam jest nieugięty – podjął już decyzję! Emocje Uli biorą górę. Kobieta wybiega zapłakana. Bożenka obwinia o wszystko Adama. Czy ma jednak rację?
Marek rozmawia z Violą o ich wspólnym interesie. Kobieta ma tylko jedną prośbę – nie chce kontaktować się z Febo. Rozmowę przerywa im telefon od Fica, który ma dla Marka dobre wiadomości! Niestety, dla Violetty niekoniecznie…

Przerażony Adam jedzie z Ulą i Bożenką do firmy na spotkanie z rodzeństwem Febo. Dobrzańska dodaje mu otuchy. Tymczasem Aleks tęskni za starymi czasami, kiedy w biurze chodziło wszystko jak w zegarku. Czy Paulina mu ulegnie? Po rozmowie z Ulą Adam idzie zainstalować się w swoim gabinecie. Na miejscu czeka już na niego Aleks.
Ula nie posiada się z radości. Marek może jechać z nią i dziećmi na wakacje! Czy mąż podzieli jej entuzjazm?

Brzydula 2 odc. 91

Ania dowiaduje się od Uli, co będzie należeć do jej zadań w F&D. Gdy żona Maćka poznaje obecną sytuację w firmie, jest nieco przerażona. Na miejscu Aleks i Francesco rozmawiają o interesach. Sycylijczyk ustala nowe warunki spłaty przez Febo. Paulina wprowadza swoje porządki i strofuje Daniela. Recepcjonista znajduje jednak na nią sposób. Angelica stawia się w pracy i oczekuje na swoją umowę. Olszańskiego jej zachowanie wyprowadza z równowagi. Wkrótce Sebastian dzwoni do Marka, opowiadając o dużych zmianach w siedzibie firmy. Adam kolejny raz przychodzi z pomocą Uli, jednak niepewność finansowej przyszłości wzmaga u niego stany lękowe. Matylda i Teresa, w przeciwieństwie do Bożenki, nie wierzą, że jeszcze zobaczą swojego szefa. Tymczasem w ich pokoju instaluje się Ewa Wróbel, protegowana Aleksa. Gdy Ula i Ania przyjeżdżają do F&D, czeka je spory szok.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.