Brzydula 2 online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków 153, 154

Brzydula 2 online za darmo, powtórki VOD. Streszczenia odcinków 153, 154. Zobacz gdzie obejrzeć powtórki i serial Brzydula 2 online i w TV za darmo.

Brzydula 2 powtórki – gdzie obejrzeć?

Serial Brzydula 2 emitowany jest w telewizji TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Powtórki odcinków serialu Brzydula 2 można oglądać następnego dnia po premierze odcinka o godzinie 16:55, a także w soboty, gdy emitowane są wszystkie odcinki z bieżącego tygodnia. W naszym serwisie znaleźć można szczegółowe streszczenie odcinków.

Wkrótce zakończy się emisja serialu w wiosennej ramówce. W maju można obejrzeć jeszcze Brzydula 2 odcinek 152 i 153. Nowe odcinki ukażą się dopiero we wrześniu.

Brzydula 2 online za darmo

Osoby, które przegapiły odcinki mogą przeczytać streszczenia. Gdzie oglądać serial Brzydula 2 online za darmo? Powtórki w internecie za free bez rejestracji udostępniane są na platformie Player. Dostępny jest tam cały sezon i nie trzeba szukać na Youtube, CDA czy Dailymotion. Za darmo odcinki online można obejrzeć po emisji w TVN 7. Wcześniej dostęp mają posiadacze pakietów, na Player które można nabyć już za 5 zł.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

Otrzymują oni również możliwość oglądania telewizji TTV, TVN, TVN7 online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. 

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków Brzyduli 2 oraz zwiastun odcinków.

Brzydula 152 streszczenie

Ula zaprasza potrzebującą wsparcia Violettę do siebie na noc. Liczy, że obecność koleżanki również uspokoi gonitwę myśli w jej głowie.

Z kolei Marek nie mogąc znaleźć sobie miejsca w środku nocy dzwoni po Sebastiana. Okazuje się, że Olszańskiemu też przyda się towarzystwo. Na drugi dzień Paulina przygotowuje się do wylotu do Włoch. Na miejscu ma spotkać się potencjalnym kupcem rodzinnej posiadłości. Zależy jej już tylko na szybkiej spłacie Aleksa. Ula zapewnia ją, że wszystkim się zajmie pod jej nieobecność.

Skruszona Dąbrowska prosi Józefa, żeby zainterweniował i pogodził ją z chłopakami – chce wrócić do współpracy z nimi. Nie mogąc namierzyć syna, Cieplak każe przyjechać Wojtkowi. Bartkowi nie podoba się, że matka chce go odciąć i pomieszać mu szyki! Postanawia zareagować…

Alan zyskuje w oczach MiroSławo. Czyżby nie wszystko jeszcze było dla niego stracone? Projektanci udają się na spotkanie z Aleksem, który… jest wyjątkowo miły. Następnie Febo każe przygotować Ewie wykaz pracowników i ich zarobków…

Ula podrzuca Markowi strój Kuby na Aikido. Jest w szoku, widząc pierwsze oznaki kawalerskiego życia męża…

Brzydula 153 streszczenie

o jeden z najtrudniejszych dni dla Uli i Marka – kolejna rocznica ich ślubu. Dobrzański nie wie, jak powinien w tej sytuacji się zachować. Z kolei Ula robi wszystko, żeby nie myśleć! Wspomnienia z przeszłości jednak same wracają.

Julka i Kuba chcą uczcić ten dzień jak gdyby nigdy nic – uważają, że to święto ich rodziny. Tradycyjnie przygotowują dla rodziców prezenty.

W lobby hotelowym Violetta wpada na Yu Tian. Asystentka pana Hu jest wyraźnie poddenerwowana. Boi się, że wróg zobaczy więcej, niż powinien. Szybko się okazuje dlaczego! W pokoju hotelowym na Violę czeka Angelica. Siostra wspiera Kubasińską w trudnych chwilach. Zachęca ją także do działania, ale czy skutecznie?

W domu Dobrzańskich pojawia się Marek z kwiatami. Zaskoczona i pogubiona Ula wybiega. Marek podąża za nią. Docierają do miejsca, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile. Niestety, nie tym razem. Emocje biorą górę, pada wiele bolesnych słów.

Brzydula 154 streszczenie

Streszczenie odcinka 154 nie jest dostępne.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.