Brzydula 2 online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków 181, 182, 183

Brzydula 2 online za darmo, powtórki VOD. Streszczenia odcinków 181, 182, 183. Zobacz gdzie obejrzeć powtórki i serial Brzydula 2 online i w TV za darmo.

Brzydula 2 powtórki – gdzie obejrzeć?

Serial Brzydula 2 emitowany jest w telewizji TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Powtórki odcinków serialu Brzydula 2 można oglądać następnego dnia po premierze odcinka o godzinie 16:55, a także w soboty, gdy emitowane są wszystkie odcinki z bieżącego tygodnia. W naszym serwisie znaleźć można szczegółowe streszczenie odcinków.

Brzydula odcinek 181 wyemitowany zostanie w czwartek. W kolejnych dniach premiera odcinków 182, 183, 184, 185.

Brzydula 2 online za darmo

Osoby, które przegapiły odcinki mogą przeczytać streszczenia. Gdzie oglądać serial Brzydula 2 online za darmo? Powtórki w internecie za free bez rejestracji udostępniane są na platformie Player. Dostępny jest tam cały sezon i nie trzeba szukać na Youtube, CDA czy Dailymotion. Za darmo odcinki online można obejrzeć po emisji w TVN 7. Wcześniej dostęp mają posiadacze pakietów, na Player które można nabyć już za 5 zł.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

Otrzymują oni również możliwość oglądania telewizji TTV, TVN, TVN7 online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. 

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków Brzyduli 2 oraz zwiastun odcinków.

Brzydula 180 streszczenie

Dąbrowska zauważa podejrzane zachowanie Bartka. Ma przeczucie, że syn stratuje do Beatki. Postanawia pokrzyżować mu plany – nie chce kolejnej waśni z sąsiadami! Kryspin wykazuje coraz większe zainteresowanie Anią. Dochodzi do wniosku, że nadszedł czas, żeby wracał do Bętowa. Tymczasem Maciek prosi go, żeby został i przejął obowiązki mężczyzny w domu.

Bartek zaprasza Beatkę na wieczór do siebie. Załamana dziewczyna wraca do domu. Opowiada Jaśkowi o tym, jak jej plan, obrócił się przeciwko niej. Brat nie jest w nastroju, żeby ją pocieszać – kilka godzin wcześniej stanął twarzą w twarz ze swoją przeszłością. Bożenka nie może uwierzyć, że Kryspin o niej zapomniał. On z kolei chcąc uniknąć bycia sam na sam z byłą dziewczyną, wprasza się do Uli i Ani na wino. Podczas posiadówki dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami i wnioskami… Dąbrowska odwiedza Cieplaków, którzy nie wiedzą, co trapi Jaśka i Beatkę. Sąsiadka postanawia więc ich wtajemniczyć

Brzydula 181 streszczenie

Ula wpada do firmy. Na miejscu czeka na nią Marek 2. Okazuje się, że świetnie sobie poradził – dostał, co potrzebował i zabrał się do pracy. Dobrzańska jest pełna podziwu. Z drugiej strony nadgorliwość PRowca zaczyna ją trochę przerażać. Podobnie jak jego otwartość…

Sebastian czeka na terapeutkę. Kobieta jednak nie ma dla niego dobrych wieści – nie może go przyjąć! W tej sytuacji Olszański szuka wsparcia u najlepszego kumpla. Rozmowa prowadzi do postanowienia, na które przewrotny los odpowiada mu zaskakująco.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.