Brzydula 2 online za darmo. Streszczenia odcinków 92, 93, 94

Brzydula 2 online za darmo bez rejestracji dostępna jest na platformie Player. Zobacz gdzie obejrzeć powtórki i cały sezon, TVN 7 online, a także przeczytaj streszczenie odcinków 93, 94.

Brzydula sezon 2 – gdzie obejrzeć?

Serial Brzydula 2 emitowany jest w telewizji TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Powtórki odcinków serialu Brzydula 2 można oglądać następnego dnia po premierze odcinka o godzinie 15:30, a także w soboty, gdy emitowane są wszystkie odcinki z bieżącego tygodnia.

Brzydula 2 online za darmo

Osoby, które przegapiły odcinki mogą przeczytać streszczenia. Gdzie oglądać serial Brzydula 2 online za darmo? Powtórki w internecie za free bez rejestracji udostępniane są na platformie Player. Dostępny jest tam cały sezon i nie trzeba szukać na Youtube, CDA czy Dailymotion. Za darmo odcinki online można obejrzeć po emisji w TVN 7. Wcześniej dostęp mają posiadacze pakietów, na Player które można nabyć już za 4 zł.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

Otrzymują oni również możliwość oglądania telewizji TTV, TVN, TVN7 online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. 

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków Brzyduli 2.

Brzydula 2 odcinek 92

Ula i Marek konfrontują się z Febo. Rodzeństwo jest pod wrażeniem stanowczości Dobrzańskiej.
Bożenka próbuje zaprzyjaźnić się z Ewą. Natrafia jednak na mur. Matylda i Teresa zachęcają ją, żeby się nie poddawała. Kuzynka Maćka idzie za ciosem – wyciąga Ewę na papierosa. Czy to początek nowej przyjaźni?

Marek dziękuję Uli za wsparcie. Pojawia się promyk nadziei, że stosunki małżonków ocieplą się…

Ela i Iza narzekają na sytuację firmy. Ania stara się je zarazić swoim optymizmem. Mówi im o zadaniu, jakie powierzyła jej Ula. Po chwili dołącza do nich Dobrzańska. Uprzedza ich, że atmosfera w firmie może być nerwowa – Febo wprowadzają swoje rządy. Daje im jednak słowo, że ona i Marek nie pozwolą nikomu zrobić krzywdy. Przyjaciółki czują, że w małżeństwie Dobrzańskich zaczyna się układać!

Adam przychodzi do pracy. Jest świadkiem, jak Alex przegląda jego komputer. Następnie Ewa, nie mając pojęcia z kim rozmawia, przegania go spod biura księgowego. Bożenka biegnie za nim. Wzajemnie się pocieszają. Tymczasem Ewa zdaje raport Aleksowi.

Uli ciężko wyjść z firmy. Jest pełna nadziei, że ma szansę posklejać swoje małżeństwo. Wraca do F&D, żeby wyznać miłość Markowi. Przy drzwiach wita ją Paulina, której powitanie, ścina Ulę z nóg… A słowa wsparcia Febo przynoszą odwrotny skutek!

Kiedy Ewa poznaje Adama, Aleks próbuje zbliżyć się do Bożenki. Zaprasza ją na obiad, który umożliwi im lepsze poznanie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.