Brzydula 2 online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków 145, 146, 147

Brzydula 2 online za darmo, powtórki VOD. Streszczenia odcinków 145, 146, 147. Zobacz gdzie obejrzeć powtórki i serial Brzydula 2 online i w TV za darmo.

Brzydula 2 powtórki – gdzie obejrzeć?

Serial Brzydula 2 emitowany jest w telewizji TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Powtórki odcinków serialu Brzydula 2 można oglądać następnego dnia po premierze odcinka o godzinie 16:55, a także w soboty, gdy emitowane są wszystkie odcinki z bieżącego tygodnia. W naszym serwisie znaleźć można szczegółowe streszczenie odcinków.

W tym tygodniu obejrzeć można jeszcze Brzydula 145, 146, 147, 148. W kolejnych dniach emisja odcinków 149, 150, 151, 152.

Brzydula 2 online za darmo

Osoby, które przegapiły odcinki mogą przeczytać streszczenia. Gdzie oglądać serial Brzydula 2 online za darmo? Powtórki w internecie za free bez rejestracji udostępniane są na platformie Player. Dostępny jest tam cały sezon i nie trzeba szukać na Youtube, CDA czy Dailymotion. Za darmo odcinki online można obejrzeć po emisji w TVN 7. Wcześniej dostęp mają posiadacze pakietów, na Player które można nabyć już za 5 zł.

OGLĄDAJ ODCINKI BRZYDULA 2 ONLINE NA PLAYER

Otrzymują oni również możliwość oglądania telewizji TTV, TVN, TVN7 online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. 

Brzydula 2 streszczenie odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków Brzyduli 2 oraz zwiastun odcinków 143, 144.

Brzydula 144 streszczenie

Nad ranem w domu rodziny Dobrzańskich pojawia się Jasiek. Ula czuje się głupio po wczorajszym dniu. Brat nie ma żalu, prosi jedynie o przysługę – potrzebuje pożyczyć samochód. Kobieta obiecuje, że wymyśli sposób, żeby wesprzeć brata i jego wspólnika. Adam czuje, że leki psychotropowe wcale mu nie pomagają – są za słabe w starciu z Febo. Szuka wsparcia u zaspanej Bożenki. Czy je otrzyma? Paulina i MiroSławo rozmawiają o fiasku, które ponieśli – nie zdążyli z prezentacją projektów. Wszystkiemu winny okazuje się… brak asystenta.

Projektanci tłumaczą, dlaczego nie zaakceptowali syna Pshemko. Pani prezes obiecuje znaleźć winnych całego zamieszania i ich ukarać. Iza i Gutowska czują niepokój. Między Jaśkiem a Józefem dochodzi do kolejnego spięcia. Wojtek próbuje załagodzić nerwową sytuację. Paulina dzwoni do Marka. Chce, żeby pomógł jej zażegnać kryzys z projektantami. Dobrzański deleguje Ulę, a sam wraca do obowiązków domowych. Febo jest wściekła. Nie na takie wsparcie liczyła. Z obecności Uli cieszy się natomiast Adam, który chce porozmawiać z nią o swojej kłótni z prezesową. Tymczasem Ula dostaje telefon z prośbą o ratunek!

Brzydula 145 streszczenie

Violetta i Sebastian rozmawiają o wspólnej podróży do Chin na kolejne starcie z panem Hu. Kobieta jest wdzięczna za okazane wsparcie. Niestety, Fic nie podziela ich entuzjazmu – Sebastian nie może lecieć z Violettą! Ula podjeżdża taksówką pod szkołę dzieci. Na miejscu jest również Marek. Okazuje się, że wpadli w pułapkę zastawioną przez Julkę i Kubę. Adam zdobywa się na odwagę i idzie skonfrontować się z Pauliną. Oświadcza, że nie ma zamiaru oddawać swoich udziałów, ani tym bardziej odchodzić z firmy. Jest gotów walczyć o swoje sprawy do końca. Wściekła prezes wpada jak burza do księgowości i każde pracownicom zablokować Turkowi dostęp do wszystkiego. Po jej wyjściu w pokoju księgowych zjawia się Adam z podobną prośbą, tylko dotyczącą Pauliny… Ula wraca do domu. W tym czasie Marek zabiera dzieci do swojego nowego mieszkania. Umawiają się na „rodzinny” wieczór gier. Czas mija, a mąż z dziećmi nie przyjeżdżają

Brzydula 146 streszczenie

Julka budzi się w środku nocy u Marka w mieszkaniu. Prosi ojca, żeby odwiózł ją do mamy. Również Ula nie może spać. Przegląda zdjęcia i wspomina szczęśliwe rodzinne chwile. Nagle dzwoni telefon…
W środku nocy dzwoni również telefon Violetty. Kobieta otrzymuje niepokojące wiadomości – wzywa na pomoc Sebastiana i Fica!

Nad ranem Marek udowadnia dzieciom, że panuje nad sytuacją. Ma dla nich wszystko przygotowane – nowe ubrania, przybory do higieny. Wszystko, żeby dzieci czuły się jak w domu i prosto od niego mogły pojechać do szkoły. Okazuje się jednak, że jest coś, o czym zapomniał…

Po odsłuchaniu wiadomości od Violetty Sebastian pędzi do hotelu. Drzwi otwiera mu Fic, informując, że Kubasińska bierze kąpiel. Po krótkiej i intensywnej rozmowie z adwokatem Sebastian wychodzi. Pod hotelem zauważa znajomą postać…

Marek odwozi dzieci do szkoły, po czym jedzie pożegnać się z terapeutką. Tymczasem Ula odbiera dzieci ze szkoły. Rozmawiają o nowej rzeczywistości.

Violetta dowiaduje się, że ktoś o nią pytał. Co więcej, zostawił jej list. Po zapoznaniu się z jego treścią, ukrywa go przed Sebastianem!

Brzydula 147 streszczenie

Ula krząta się w domu i przygotowuje dzieci do szkoły. Zapewnia Marka, że nie ma żalu o to, że zostawił Julkę i Kubę u siebie na noc. Z drugiej strony wbija mężowi szpilę…

Księgowe nie wiedzą, po czyjej stronie powinny się opowiedzieć – Pauliny czy Adama. Tymczasem Daniel rozpuszcza w F&D plotki na temat wyrzucenia Turka z firmy i z zarządu. Na ich eskalację nie trzeba długo czekać. Z kolei Ula postanawia załagodzić napiętą sytuację pomiędzy Febo a Turkiem.

Pod nieobecność Ani w domu Szymczyków pojawia się… Kacper z bukietem kwiatów. Próbuje zaprzyjaźnić się z mamą Maćka i przekonać ją, żeby mu pomogła. Kiedy Ania wraca do domu, przeżywa szok, widząc nieproszonego gościa!

Nadchodzi dzień wyprowadzki. Marek zbiera się za pakowanie swoich rzeczy. Nie przychodzi mu jednak to zbyt łatwo. W międzyczasie Adam dociera do firmy. Już na wejściu słyszy plotki szkalujące jego dobre imię. Wściekły rusza na umówione spotkanie z Ulą – jest zdecydowany wkroczyć na drogę sądową. Czy Dobrzańskiej uda się rozbroić chodzącą tykającą bombę?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.