Cała Polska śpiewa dla Jana Pawła II online za darmo

Cała Polska śpiewa dla Jana Pawła II w TVP 1 można obejrzeć w niedzielę. Live stream za darmo dostępny będzie w internecie na TVP Stream.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE ZA DARMO

Cała Polska śpiewa dla św. Jana Pawła II. To niezwykły koncert przygotowany z okazji 100 – lecia urodzin Ojca św. , będący słowno – muzyczną podróżą jego śladami, wiodącą przez najważniejsze miejsca związane z życiem i posługą duszpasterską.

Ze studia w Warszawie połączymy się na żywo z kościołem w Wadowicach, kaplicą na Wawelu i Sanktuarium w Łagiewnikach, kaplicą Matki Boskiej Jasnogórskiej w Częstochowie oraz Bazyliką Mariacką w Gdańsku.

We wszystkich tych miejscach wybrzmią ulubione pieśni Jana Pawła II i specjalnie dobrany repertuar utworów, wykonany przez gwiazdy polskiej estrady. W koncercie wystąpią m.in. Anna Wyszkoni, Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Ryszard Rynkowski oraz Sound &Grace. Całość poprowadzi ze studia w Warszawie Tomasz Wolny.

Koncert przypomni najważniejsze wydarzenia z życia św. Jana Pawła II, ale przede wszystkim dziedzictwo duchowe jego papieskiej posługi, które odmieniło Kościół i cały świat, a teraz, w tych trudnych czasach, jest dla nas wszystkich źródłem nadziei.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.