Charleroi – Lech Poznań online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Charleroi – Lech Poznań online na żywo za darmo. Transmisja TV w Super Polsat i Polsat Sport, a także w internecie na IPLA TV.

Charleroi – Lech transmisja Polsat Sport

Mecz Charleroi FC – Lech Poznań zadecyduje o tym kto zagra w fazie grupowej Ligi Europy. O awansie decyduje tylko to jedno spotkanie. Początek meczu na żywo dzisiaj o godzinie 19:00. Transmisja z Charleroi – Lech live w Polsat Sport i Super Polsat.

Telewizja Polsat Sport studio rozpocznie już o godzinie 17:00.

Nie każdy może jednak obejrzeć mecz na żywo w TV. Poza tym o godzinie 20:00 Legia Warszawa gra z Karabachem Agdam i część widzów będzie chciało obejrzeć jeden z tych meczów w internecie. Co w takim przypadku?

Charleroi – Lech online

Charleroi – Lech online na żywo można oglądać w IPLA TV. Jest to legalne źródło do oglądania telewizji Polsat Sport live stream online. Miesięczny dostęp do pakietu SPORT kosztuje 20 zł. Transmisja z Charleroi FC – Lech Poznań kosztuje 5 zł.

Relacja live za darmo w naszym serwisie.

Skład Lecha na mecz

Dariusz Żuraw na mecz Charleroi – Lech musiał dokonać zmiany w składzie. Do Belgii nie poleciał Jan Sykora. Na lewej pomocy zagra Tymoteusz Puchacz, a w obronie zobaczymy Vasyla Kravetsa.

Lech Poznań w drodze do IV rundy eliminacji Ligi Europy wyeliminował Valmiera FC, Hammarby IF oraz Apollon Limassol. Zdobył jedenaście bramek i nie stracił żadnej. Charleroi FC to lider ligi belgijskiej. Występ w Lidze Europy Belgowie rozpoczęli od trzeciej rundy. Po dogrywce pokonali Partizan Belgrad 2:1.

Faworytem jest Charleroi FC, ale Lech Poznań nie jest bez szans i pojechał do Belgii bardzo pewny siebie. Czy uda się awansować do fazy grupowej po pięciu latach? Zapraszamy do oglądania transmisji z Charleroi – Lech w TV lub online.

Charleroi – Lech transmisja na żywo. Gdzie i kiedy oglądać?

Data: 1.10.2020
Godzina: 19:00
Transmisja TV: Polsat Sport i Super Polsat
Live stream online: IPLA TV
Relacja live za free: EkstraklasaLive.TV

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.