w , , , ,

Cracovia – Lech Poznań na żywo. Live za darmo, transmisja, stream online

Lechia - Piast stream online

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz Cracovia – Lech Poznań na żywo pokaże telewizja Canal+ oraz Canal+ Sport 3. Transmisję oglądać można zarówno w TV, jak i internecie. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.PL. 

Transmisja TV z Cracovia – Lech Poznań. Gdzie oglądać mecz PKO Ekstraklasy na żywo?

Mecz 22. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovia – Lech Poznań rozegrany zostanie w niedzielę 16 lutego 2020 roku o godzinie 17:30. Transmisja TV w Canal+, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra HD.

Mecz Cracovia – Lech Poznań na żywo skomentują Przemysław Pełka i Grzegorz Mielcarski.

Lech – Cracovia online za darmo. Gdzie oglądać stream w internecie?

Mecz Cracovia – Lech na żywo można oglądać również w internecie. Stream online dostępny będzie na platformach Canal+ Sport (dla abonentów C+) oraz Player (płatne 50 zł miesięcznie). Kibice przebywający za granicą mogą oglądać mecze legalnie na Ekstraklasa.TV.

Relacja live z meczu Cracovia – Lech za darmo w EkstraklasaLive.pl.

Cracovia to obecnie wicelider PKO Ekstraklasy. Do tej pory zgromadziła 39 punktów. Jeśli wygra z Lechem Poznań to zrówna się punktami z Legią Warszawa, która w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy zremisowała 2:2 z Rakowem Częstochowa. 

Lech Poznań ma 34 punkty. Zwycięstwo pozwoli awansować na czwartą pozycję i zbliżyć się do lidera na pięć oczek. W rundzie jesiennej mecz Lech – Cracovia zakończył się wynikiem 1:2.

Transmisję z meczu Cracovia – Lech można obejrzeć w telewizji i internecie. Zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w EkstraklasaLive.PL.

PKO Ekstraklasa: Cracovia – Lech Poznań na żywo / 16.02.2020 godzina 17:30 Transmisja TV: Canal+, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player. Relacja Live za darmo: EkstraklasaLive.PL

ŁKS - Górnik online

Koeln – Bayern online. Transmisja, live stream

Młody Piłsudski odc. 12

Młody Piłsudski VOD. Odcinek 12 online za darmo