Dance Dance Dance odc. 5 na żywo online i VOD

Dance Dance Dance odcinek 5 online można oglądać na żywo, jak i w formie VOD. Emisja programu w sobotę 4 kwietnia o godzinie 20:00.

Dance Dance Dance odc. 5 już w sobotę w TVP 2. Najpierw o godzinie 20:00 można obejrzeć “The Best Of”, czyli najlepsze momenty z ostatniego odcinka. Cześć 2 odcinka 5 rozpocznie się o godzinie 20:35. Dziś obejrzeć będzie można występy solo.

Dance Dance Dance na żywo online można oglądać na WP Pilot. Platforma oferuje darmowy i legalny live stream z TVP 2 w wysokiej jakości.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 2 W INTERNECIE ZA DARMO

Powtórka Dance Dance Dance odc. 5 wyemitowana zostanie w niedzielę o godzinie 12:45. W dowolnym momencie (po emisji w TVP 2) można skorzystać z opcji VOD, czyli odcinków na żądanie. Udostępnia je platforma TVP VOD. Można tam obejrzeć nie tylko dotychczasowe cztery odcinki sezonu 2, ale również z pierwszej edycji.

Oglądaj Dance Dance Dance na TVP VOD

Kto odpadł w Dance Dance Dance odc. 5? Tego dowiemy się po zakończeniu odcinka. Pierwsza część 4 kwietnia, a kolejna za tydzień. Zobacz kto tym razem zaprezentuje najlepsze ruchy taneczne i rozda karty w odcinku 5.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.