Dance, Dance, Dance na żywo online. Odcinek 6

Premiera “Dance, Dance, Dance” odc. 6 już 1 maja. Gdzie oglądać? Program na żywo można oglądać w telewizji TVP 2, a także w internecie. Live stream online udostępni WP Pilot, a odcinki znaleźć można również na TVP VOD.

“Dance, Dance, Dance” odcinek 4

Już po raz kolejny kilka duetów stanie do tanecznej walki na multimedialnej scenie Dance Dance Dance. Premiera odcinka 6 już w sobotę 1 maja. Kiedy i gdzie oglądać program na żywo? Nowe odcinki można będzie oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00 w telewizji TVP 2.

Program nie odbywa się na żywo, dlatego koronawirus nie wstrzymał emisji Dance Dance Dance.

“Dance, Dance, Dance” online na żywo i TVP VOD

Oglądaj Dance Dance Dance na TVP VOD

Odcinki “Dance, Dance, Dance” online można oglądać za darmo. Zarówno na żywo, jak i powtórki. Jeśli w sobotni wieczór nie możecie obejrzeć odc. 6 w TVP 2, to można skorzystać z platformy WP Pilot, która oferuje darmowy i legalny live stream z TVP 2.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 2 W INTERNECIE ZA DARMO

Ponadto wszystkie odcinki “Dance, Dance, Dance” w VOD dostępne będą na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Publikowane są one za darmo po emisji w telewizji. Odcinek 6 można będzie więc obejrzeć w sobotni wieczór.

“Dance Dance Dance” poprowadzą Tomasz Kammel oraz Tamara Gonzalez Perea, a w rolę jurorów wcielą się Ida Nowakowska, Anna Mucha oraz Robert Kupisz.

W każdym odcinku uczestnicy zaprezentują wspólny układ i choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów.

Zwycięzców “Dance, Dance, Dance” wybiorą w finale widzowie. Nagrodą jest 100 000 zł, które zostanie przekazane na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.