Ultimate magazine theme for WordPress.

Derby Krakowa: Wisła – Cracovia na żywo

Telewizja Canal+, Canal+ 4K Ultra HD na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków - Cracovia. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Wisła Kraków - Cracovia na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 26 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Wisła Kraków - Cracovia. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+, Canal+ 4K Ultra HD. Początek dnia 17/03/2019 o godzinie 18:00.

Telewizja Canal+, Canal+ 4K Ultra HD online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Wisła - Cracovia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Wisła - Cracovia znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych.znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Wisła Kraków - Cracovia na żywo

Data: 17/03/2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 26. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+, Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy