Derby Mediolanu: Milan – Inter na żywo

Telewizja Eleven Sports 1 na żywo pokaże spotkanie Serie A AC Milan - Inter Mediolan. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w WP Pilot, Elevensports.pl, Player, IPLA.

Transmisja z AC Milan - Inter Mediolan na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 28 kolejce Serie A rozegrane zostanie spotkanie AC Milan - Inter Mediolan. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 1. Początek dnia 17/03/2019 o godzinie 20:30.

Telewizja Eleven Sports 1 online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Milan - Inter w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Milan - Inter znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych.znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz AC Milan - Inter Mediolan na żywo

Data: 17/03/2019
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 28. kolejka Serie A
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: WP Pilot, Elevensports.pl, Player, IPLA
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.