Ultimate magazine theme for WordPress.

Derby Trójmiasta na żywo: Lechia – Arka online. Gdzie oglądać mecz w TV i internecie?

Meczosy: Lechia - Arka online

M

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Arka Gdynia. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion (dla osób z zagranicy).

Transmisja z Lechia Gdańsk - Arka Gdynia na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 13 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Lechia Gdańsk - Arka Gdynia. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek dnia 27/10/2018 o godzinie 18:00. Derby Trójmiasta skomentują Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Lechia - Arka w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Lechia - Arka znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo

Derby Trójmiasta zapowiadają się emocjonująco. Lechia Gdańsk jeśli wygra, to ponownie zostanie liderem Lotto Ekstraklasy. Arka jest ósma. Ma pięć punktów mniej od Lechii.

Mecz Lechia Gdańsk - Arka Gdynia na żywo

Data: 27/10/2018
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 13. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Canal+ Sport Online, Player, Dailymotion (dla osób z zagranicy)
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy