Dimitrios Goutas wzmocni Lecha Poznań. Zobacz co potrafi (wideo)

Fot. LechPoznan.pl

Dimitrios Goutas we wtorkowy wieczór przyleciał do Poznania. Grecki obrońca od środy będzie przechodził testy medyczne w Lechu Poznań. Jeżeli zakończą się one pomyślnie, 24-latek zostanie wypożyczony do Kolejorza na rok z opcją pierwokupu. Poniżej prezentujemy film z jego grą.

24-letni Grek występuje na pozycji środkowego obrońcy. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w barwach Skody Xanthi, gdzie rozegrał łącznie 108 spotkań, strzelając 8 goli. Jego dobra gra została zauważona przez skautów wielokrotnego mistrza Grecji, Olympiakosu Pireus, do którego Goutas dołączył latem 2015 roku.

W barwach czerwono-białych Grek nie zdążył jednak zadebiutować. Najpierw był wypożyczony do drużyny z Xanthi, później z kolei do drużyn belgijskich: KV Kortrijk oraz Sint-Truiden. W lidze belgijskiej zanotował 47 występów, zdobywając 1 bramkę.

Goutas we wtorkowy wieczór przyleciał do stolicy Wielkopolski. W środę przed południem uda się na testy medyczne do kliniki Rehasport. Te będą trwały cały dzień. Jeżeli przejdzie je pomyślnie, w czwartek zostanie piłkarzem Kolejorza.


Zobacz również:

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.