Ultimate magazine theme for WordPress.

Dimitrios Goutas wzmocni Lecha Poznań. Zobacz co potrafi (wideo)

Fot. LechPoznan.pl

Dimitrios Goutas we wtorkowy wieczór przyleciał do Poznania. Grecki obrońca od środy będzie przechodził testy medyczne w Lechu Poznań. Jeżeli zakończą się one pomyślnie, 24-latek zostanie wypożyczony do Kolejorza na rok z opcją pierwokupu. Poniżej prezentujemy film z jego grą.

24-letni Grek występuje na pozycji środkowego obrońcy. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w barwach Skody Xanthi, gdzie rozegrał łącznie 108 spotkań, strzelając 8 goli. Jego dobra gra została zauważona przez skautów wielokrotnego mistrza Grecji, Olympiakosu Pireus, do którego Goutas dołączył latem 2015 roku.

W barwach czerwono-białych Grek nie zdążył jednak zadebiutować. Najpierw był wypożyczony do drużyny z Xanthi, później z kolei do drużyn belgijskich: KV Kortrijk oraz Sint-Truiden. W lidze belgijskiej zanotował 47 występów, zdobywając 1 bramkę.

Goutas we wtorkowy wieczór przyleciał do stolicy Wielkopolski. W środę przed południem uda się na testy medyczne do kliniki Rehasport. Te będą trwały cały dzień. Jeżeli przejdzie je pomyślnie, w czwartek zostanie piłkarzem Kolejorza.


Zobacz również:

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy