Ultimate magazine theme for WordPress.

Dobre i złe wieści dla Lecha Poznań przed meczem z Legią Warszawa

Lech Poznań w niedzielę zagra niezwykle ważne spotkanie z Legią Warszawa. Jak prezentuje się sytuacja zdrowotna w Kolejorzu? Są dobre i złe wieści.

Najważniejszą informacją jest fakt, że do gry zdolny jest Thomas Rogne. Norweg dobrze rozpoczął sezon i gdy był na boisku, to Lech Poznań nie tracił wielu bramek. Sytuacja zmieniła się po kontuzji, której doznał w rewanżowym meczu z KRC Genk. Rogne trenował z drużyną podczas przerwy reprezentacyjnej i może zagrać przeciwko Legii Warszawa.

Do dyspozycji trenera jest również pozyskany Dimitris Goutas. Grek zagrał w sparingu z Odrą Opole i o tym czy wystąpi w niedzielę zadecyduje Ivan Djurdjević. Niestety w grze kontrolnej nie brał udziału jeszcze Wołodymyr Kostewycz oraz Jasmin Burić.

Zobacz również. Zadyma podczas meczu Lech – Legia

Przeciwko Legii Warszawa najprawdopodobniej nie zagra również Maciej Makuszewski. Pomocnik Lecha Poznań urazu nabawił się na początku zgrupowania reprezentacji Polski i czekała go 10-dniowa przerwa w treningach.

Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00.

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy