Dynamo – Bayern transmisja. Mecz online za darmo w internecie

Dynamo – Bayern transmisja na żywo. Zobacz gdzie oglądać mecz w internecie, live stream oraz gdzie Dynamo – Bayern online za darmo.

Dynamo – Bayern gdzie obejrzeć transmisję?

Bayern Monachium we wtorek zagra na wyjeździe z Dynamo Kijów. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Dynamo – Bayern transmisja na kanale Polsat Sport Premium 1. Początek o godzinie 18:00. Mecz na żywo komentować będą Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan. Gdzie obejrzeć Ligę Mistrzów w internecie?

Telewizja Polsat Sport Premium online udostępnia na Polsat Box GO. Dostęp do tych usług nie jest jednak darmowy. Dostęp na 30 dni kosztuje 40 zł i pozwala oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo. Obecnie można znaleźć jednak korzystniejszą opcję.

Na platformie Canal+ Online pakiet “Eleven Sports + Polsat Sport Premium 1” kosztuje obecnie jedyne 35 zł na miesiąc. Pozwoli on obejrzeć mecze wielu lig.

Mecz Dynamo – Bayern online za darmo można śledzić dzięki naszej relacji na żywo.

W składzie Bayernu od pierwszej minuty zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem zespołu z Monachium 5:0. Bayern jest liderem grupy z kompletem punktów i imponującym bilansem bramkowym 17:2. Dynamo Kijów nie strzeliło jeszcze gola w tej edycji Ligi Mistrzów i ma tylko jeden punkt.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.