Dzikie Pszczoły odc. 110, 111, 112 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Streszczenia szczegółowe odc. 110, 111, 112. Zobacz co wydarzy się w serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1.

Zagraniczne seriale emitowane w TVP 1 i TVP 2 cieszą się bardzo dużą oglądalnością. Głównie mowa o tureckich produkcjach, ale te z innych krajów również potrafią zaciekawić widzów.

Od niedawna w TVP Kobieta można oglądać serial Dzikie Pszczoły , który powstał w Grecji. Co ważne – nie jest to krótki miniserial, lecz dłuższy, emitowany przez wiele miesięcy. Ile odcinków ma Dzikie Pszczoły? W Grecji wyemitowano 244 odcinki, które tworzyły dwa sezony. Można spodziewać się, że w Polsce również będzie to podobna liczba.

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w TVP Kobieta. Dzikie Pszczoły odc. 110 można obejrzeć w poniedziałek. Ostatni odcinek powtarzany jest również następnego dnia o 9:40

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły dostęne są online. W formie VOD – za darmo i bez rejestracji – można je oglądać na platformie TVP VOD. Znaleźć tam można nie tylko ostatni odcinek Dzikich Pszczół, ale innych produkcji, które pokazuje Telewizja Publiczna.


OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

W naszym serwisie można przeczytać również szczegółowe streszczenia odcinków, które znajdują się poniżej. Jeśli przegapisz dzisiejszy odcinek lub ostatni, albo ciekawie Cię co wydarzy się w kolejnych, to warto zapoznać się z opisem serialu.

Streszczenia odcinków serialu Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły 109 streszczenie odcinka

Leonidas wręcza Nikiforosowi zebrane przez siebie materiały, które dowodzą, iż Doukas dopuszczał się łapówkarstwa, fałszerstw i miał układy z urzędnikami państwowymi. Adwokat Theodossii oznajmia, iż oskarżanie jej o cudzołóstwo jest bezpodstawne i nie ma powodu, by rozwiązać jej małżeństwo. Drosso wyjawia Iordanisowi, że nie może z nim być, ponieważ jest w ciąży. Nestoras odwiedza Eleni i ujmuje się za Thomasem, twierdząc, że jest właściwą dla niego kobietą i tylko ona może go uratować. Meletis podpatruje, gdzie Doukas trzyma klucz od sejfu.

Dzikie Pszczoły 110 streszczenie odcinka

Nikiforos wysyła Miltiadisa do znajomego dziennikarza w Larissie, który ma się postarać, by materiały dostarczone mu przez Leonidasa ukazały się na pierwszych stronach lokalnych gazet. Doukas, na żądanie Annette, postanawia, że Miltiadis pojedzie z nią do Paryża. Zrozpaczona Pinelopi błaga Miltiadisa, by ukradł pieniądze z sejfu ojca po to, by mogli razem uciec z Diafani. Eleni przegrywa sprawę w sądzie (prawnik ma złożyć apelację) i większość członków spółdzielni chce jej rozwiązania. Iordanis wraca do domu Drosso z bukietem kwiatów i w obecności Eleni oświadcza się jej. Przyrzeka, że zajmie się też jej dzieckiem. W tym samym momencie zjawiają się Tolias i Proussalis z nakazem sądowym – Eleni ma opuścić dom w ciągu tygodnia, ponieważ zostanie zburzony.

Dzikie Pszczoły 111 streszczenie odcinka

Eleni oznajmia, że nie opuści domu i będzie czekała na wyniki apelacji. Lambros nie sypia w domu, tylko w pokoju Violety. Meletis zakrada się do sejfu Doukasa i kradnie z niego wszystkie pieniądze i złote sztabki. Doukas podejrzewa któregoś z domowników i sam postanawia odnaleźć złodzieja. O świcie następnego dnia Pinelopi i Meletis, ze spakowanymi walizkami, spotykają się w umówionym miejscu. Widzi ich powracająca od Nestorasa, przerażona Annette. Drosso oznajmia Eleni, że chce poślubić Iordanisa.

Dzikie Pszczoły 112 streszczenie odcinka

Eleni informuje Assiminę i Nikiforosa, że Drosso postanowiła przyjąć oświadczyny Iordanisa i razem z nim wychować swoje dziecko. W czasie rozmowy przy kieliszku Fanouris mówi Lambrosowi, że widział Theodossię dokładnie w miejscu, gdzie Eleni miała wypadek. Szukała tam krzyżyka, który zgubiła. Lambros robi jej dziką awanturę, podejrzewając, że zepchnęła Eleni ze skarpy. Annette budzi Doukasa i alarmuje go, że Pinelopi uciekła z Meletisem. Razem wyruszają na ich poszukiwanie. Tymczasem ciężarówka, którą para uciekła, psuje się i uciekinierzy są zmuszeni zatrzymać okazję. Okazuje się, że zatrzymują samochód Doukasa. Meletis oddaje mu wszystkie zrabowane pieniądze, a kiedy Doukas zaczyna go traktować obelżywie, Annette gwałtownie protestuje, po raz pierwszy nazywając zdumionego Meletisa swoim synem.

Dzikie Pszczoły 113 streszczenie odcinka

Meletis poznaje historię swojego życia, ale nie przyjmuje wyciągniętej ręki Annette, tylko zrozpaczony wiesza się na drzewie w szczerym polu. Drosso przyjmuje oświadczyny Iordanisa i oznajmia Assiminie i Nikiforosowi, że z nim wychowa swoje dziecko. Doukas podejrzewa, że Nikiforos maczał palce w publikacji artykułu ukazującego kulisy planów budowy strefy przemysłowej w Diafani i raportu Theotokisa. Thomas prosi Dionisisa, by pomógł mu zmylić tych, którzy go szukają i mają jego portret pamięciowy.

Dzikie Pszczoły 114 streszczenie odcinka

Doukas wyjaśnia mieszkańcom na zebraniu w kafenionie, że artykuł prasowy kłamie – tereny Diafani nie zostaną skażone, a decyzja o budowie strefy przemysłowej została podjęta po przeprowadzeniu dokładnych analiz i badań naukowych. Mirsini stara się przekonać Drosso, by nie wychodziła za mąż za Iordanisa, grożąc, iż ten dowie się, kto jest ojcem jej dziecka. Theodossia wyznaje Lambrosowi, że nie udzieliła poturbowanej Eleni pomocy i zostawiła ją samą nad potokiem. Zgadza się też na rozwód. Pinelopi zaś ogłasza matce i Kleomenisowi, że kocha Meletisa i żąda rozwodu. Tymczasem Meletis wyrzuca za drzwi przejętą Annette, wysłuchuje argumentów Doukasa, czemu zatrzymał go przy sobie i nie powiedział mu prawdy o matce. Doukas zaś chce wiedzieć, czemu Meletis chciał się powiesić na tym samym drzewie, na którym zawinął Giannos. W tej samej chwili, z tym samym pytaniem staje na progu Miltiadis. Dionisis Bekiaris zjawia się w domu Nestorasa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.