Dzikie Pszczoły odc. 19, 20, 21 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Streszczenia szczegółowe odc. 19, 20, 21. Zobacz co wydarzy się w serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1.

Zagraniczne seriale emitowane w TVP 1 i TVP 2 cieszą się bardzo dużą oglądalnością. Głównie mowa o tureckich produkcjach, ale te z innych krajów również potrafią zaciekawić widzów.

Od niedawna w TVP 1 można oglądać serial Dzikie Pszczoły , który powstał w Grecji. Co ważne – nie jest to krótki miniserial, lecz dłuższy, emitowany przez wiele miesięcy. Ile odcinków ma Dzikie Pszczoły? W Grecji wyemitowano 244 odcinki, które tworzyły dwa sezony. Można spodziewać się, że w Polsce również będzie to podobna liczba.

Dzikie Pszczoły odc. 19 można obejrzeć w czwartek 20 lipca. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w TVP1. Powtórki w TV nie są dostępne.

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły dostęne są online. W formie VOD – za darmo i bez rejestracji – można je oglądać na platformie TVP VOD. Znaleźć tam można nie tylko ostatni odcinek Dzikich Pszczół, ale innych produkcji, które pokazuje Telewizja Publiczna.


OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

W naszym serwisie można przeczytać również szczegółowe streszczenia odcinków, które znajdują się poniżej. Jeśli przegapisz dzisiejszy odcinek lub ostatni, albo ciekawie Cię co wydarzy się w kolejnych, to warto zapoznać się z opisem serialu.

Streszczenia odcinków serialu Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły odc. 18 streszczenie

Całe Diafani plotkuje o Nikiforosie, który zamieszkał u sióstr Stamiris. Annette, zdumiona decyzją brata, który wyrzucił z domu syna, poznaje wybrankę Nikiforosa, Assiminę, i jest nią zauroczona. Thomas zapewnia Eleni, że pomoże jej w walce o utrzymanie ziemi, zaś Doukasowi składa propozycję, by ten dał mu 10 akrów pola, robotników i kapitał początkowy. W zamian zbliży się do Eleni i przekona ją, by oddała swoje tereny. Podejrzewa też, że Eleni mogła jednak zabić Sergiosa i jako dowód pokazuje Doukasowi i Mirsini jego spinkę do mankietów. Nestoras proponuje sierżantowi, żeby o zabicie Giannosa oskarżyć najpierw Meletisa, a potem ostrożnie dobrać się do skóry nietykalnemu Doukasowi.

Dzikie Pszczoły odc. 19 streszczenie

Thomas pokazuje Dukasowi i Mirsini spinkę do mankietu, własność Sergiosa, znalezioną w domu Eleni. Składa Sevastosom propozycję: za odpowiednią sumę pieniędzy doprowadzi do tego, że Eleni przyzna się do zbrodni. Urania marzy o dziecku. Udaje się po poradę do pani Rizo. I być może rada okazałaby się skuteczna, gdyby nie fakt, że tego samego wieczoru mąż Uranii wyjechał za pracą. Ze wspomnień Dukasa dowiadujemy się, że za śmiercią ojca Eleni, Assiminy i Drosso stał Sergios.

Dzikie Pszczoły odc. 20 streszczenie

Lambros opowiada Eleni dlaczego nie wrócił do niej tak, jak obiecał. Mirsini prosi Pinelopi, żeby porozmawiała z bratem, przemówiła mu do rozsądku i wybiła z głowy pomysł z ożenkiem. Pagona ostrzega Toedozję, że zachowanie Lambrosa może mieć groźne dla nich skutki. Do Diafani przyjeżdża koroner. Zamierza przyjrzeć się bliżej śmierci Giannosa.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.