Ekstraklasa. Korona – Jagiellonia na żywo. Transmisja, stream

Mecz Korona Kielce – Jagiellonia Białystok na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Transmisję oglądać można również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online, NC+ Go, Player. Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Korona – Jagiellonia. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Spotkanie 7. kolejki PKO Ekstraklasy Korona Kielce – Jagiellonia Białystok odbędzie się w piątek 30 sierpnia o godzinie 20:30 . Transmisję przeprowadzi Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Mecz Korona – Jagiellonia na żywo komentować będą Tomasz Ćwiąkała i Kamil Kosowski.

Korona – Jagiellonia online. Oglądaj meczyki na żywo w internecie

Mecz Korona – Jagiellonia na żywo można oglądać również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online, NC+ Go, Player. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ LEGALNY DOSTĘP DO KANAŁÓW CANAL+

Jagiellonia Białystok jest na trzecim miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy. Ma 11 punktów. Korona Kielce zdobyła cztery oczka i jest dopiero na czternastej pozycji.

W zeszłym sezonie mecz obu drużyn w Kielcach zakończył się remisem 1:1. W Białymstoku Korona wygrała 3:1.

PKO Ekstraklasa. Korona Kielce – Jagiellonia Białystok na żywo w TV i online

Data: Piątek 30 sierpnia
Godzina: 20:30
Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, NC+ Go, Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.