Ekstraklasa. Lech – Korona na żywo. Transmisja, stream online. Gdzie oglądać?

Mecz Lech Poznań – Korona Kielce na żywo obejrzeć można w telewizji Canal+, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra HD. Transmisja w internecie dostępna będzie za darmo. Stream online udostępni Canal+ Sport Online i Player. Darmowa relacja live w naszym serwisie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Lech – Korona na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV?

Spotkanie PKO Ekstraklasy Lech Poznań – Korona Kielce rozegrane zostanie Niedziela 10 listopada 2019 o godzinie 15:00. Mecz na żywo pokaże telewizje Canal+, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra HD. Komentatorami starcia Lech – Korona będą Rafał Dębiński i Maciej Murawski.

Lech – Korona online. Oglądaj meczosy na żywo w internecie

Mecz Lech – Korona na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online i Player. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Relacja live za darmo z meczu Lech – Korona w Ekstraklasa Live.

Lech Poznań ostatnio spisuje się poniżej oczekiwań i zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Ma coraz większą stratę do czołówki i jeśli nie chce stracić z nią kontaktu, to musi wygrać z Koroną Kielce, która obecnie jest na ostatniej pozycji.

PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce na żywo w TV i online

Data: Niedziela 10 listopada 2019
Godzina: 15:00
Transmisja TV: Canal+, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online i Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.