Elif 645 VOD: Selim traci przytomność i trafia do szpitala

Elif 645 online można oglądać na żywo oraz w VOD. Odcinek w TVP 1 premierowo wyemitowany zostanie w środę. Co wydarzy się w Elif odc. 645?

Elif 645 w TVP 1 obejrzeć można w środę 15 stycznia 2020 roku o godzinie 14:00. Odcinki serialu na żywo emitowane są również w internecie. Telewizja TVP 1 online stream za darmo na żywo udostępnia na platformie WP Pilot.

Powtórka Elif 645 w telewizji wyemitowana zostanie w czwartek o godzinie 7:05 w TVP 1.

Elif 645 VOD

Jeśli przegapiliście odcinek 645 to powtórki i serialu dostępne są również w internecie i to za darmo. Odcinki Elif VOD za darmo znaleźć można tuż po premierze w telewizji na VOD TVP. Udostępniane są tam wszystkie odcinki online oraz również inne tureckie seriale i nie tylko.

Oglądaj Elif 645 na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif odc. 645 – Streszczenie odcinka z TVP VOD: Selim traci przytomność przed budynkiem firmy, w której ma rozmowę o pracę, i zostaje przewieziony do szpitala. Melek nie może znieść plotek na swój temat. Sitare jest zdruzgotana pojawieniem się afisza z jej dawnego klubu. Postanawia, że już nie wróci do szwalni. O sprawie dowiaduje się Cevahir, który, po pierwszym szoku, wstawia się za kobietą.

Yusuf proponuje Sitare zatrudnienie w kawiarni. Mimo nalegań Cevahira, Sitare odchodzi ze szwalni. Kaan nęka Aylę telefonami. Yusuf dowiaduje się o plotkach na temat Melek. Udaje się do Nermin i oddaje pieniądze, mając nadzieję, że w ten sposób zamknie jej usta.

Elif 645: 15.01, g. 14:00 w TVP 1 i na VOD TVP

Elif odcinek 645 – streszczenie.
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.