Elif 667. Odcinki VOD, szczegółowe streszczenie: Hakan nie dostał awansu

Serial Elif 667 online za darmo można oglądać na żywo, jak i powtórki. Zobacz co wydarzy się w najnowszym odcinku i przeczytaj streszczenie serialu Elif.

Streszczenie odcinków serialu Elif: odc. 667

Zobacz kiedy i gdzie oglądać najnowsze odcinki po polsku oraz co się w nich wydarzy. Emisja Elif odc. 667 już w piątek 14 lutego o godzinie w telewizji TVP 1.

Nowe odcinki serialu Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Odcinki serialu online na żywo udostępniane są na WP Pilot.

Elif 667 VOD można oglądać za darmo w dowolnym momencie. Wszystkie odcinki online po polsku udostępnia TVP VOD (vod.tvp.pl) tuż po premierze w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif – Szczegółowe streszczenia odcinków

Elif 667: Hakan jest przekonany, że dostanie awans. Ogarnia go wściekłość, gdy okazuje się, że to Selim został zastępcą dyrektora. Tarik każe Yahyi jak najszybciej pozbyć się Yusufa. Okazuje się, że księgarz jest bratankiem jego teściowej Madżide, która jest umierająca. Tarik nie chce dopuścić, żeby Yusuf dostał spadek po swojej ciotce. Yusufa szuka też Mustafa, człowiek Madżide. Hakan dowiaduje się o zbiórce pieniędzy na leczenie Selima. Wykorzystuje to, aby upokorzyć rywala. Leyla spotyka się z Kaanem.

Szczegółowe streszczenie odcinka 667

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.