w ,

Elif 668, 669, 670, 671. Szczegółowe streszczenie odcinków po polsku, serial

Elif 702 i 703 streszczenie odcinków po polsku

Streszczenie odcinków serialu Elif 668, 669, 670, 671. Zobacz co wydarzy się w odcinkach, które wyemitowane zostaną w 17-21 lutego. Elif VOD dostępny jest na TVP VOD.

Serial Elif emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. W tym tygodniu (17-20 luty) wyjątkowo obejrzeć można tylko cztery odcinki Elif: 668, 669, 670, 671. W piątek TVP 1 transmitować będzie skoki narciarskie. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków po polsku.

Odcinki serialu Elif online na żywo można oglądać za darmo. Wszystko dzięki platformie WP Pilot, która oferuje darmowy live stream z TVP 1.

Powtórki Elif emitowane są w TVP 1 następnego dnia o 7:05. W dowolnym momencie można je oglądać również w internecie. Elif VOD dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif 668, 669, 670, 671. Streszczenia odcinków po polsku

Streszczenie Elif 668 (emisja TVP 1 i TVP VOD 17 lutego)

W lokalu Yusufa pojawia się Mustafa i ukradkiem podrzuca mu list od Macide. Tymczasem Yahya wypatruje okazji, żeby rozprawić się z Yusufem. Mustafa zauważa Yahyę i każe mu zostawić Yusufa w spokoju. Tymczasem Yusuf znajduje list od ciotki. Nie jest jednak w stanie wybaczyć jej krzywdy, jaką wraz mężem wyrządzili jego rodzinie. Między Hakanem a Selimem dochodzi do awantury. Przy okazji Selim dowiaduje się o zbiórce pieniędzy zorganizowanej przez Zeynep. Świadkiem całej sytuacji jest Firket. Selim mówi mu o swojej chorobie i rezygnuje z pracy. Fikret dowiaduje się również, w jaki sposób Hakan upokorzył Selima i zwalnia go. Murat ma dla Ayli niespodziankę. Do domu Yusufa przychodzi Fikret i podarowuje Selimowi pieniądze na leczenie.

Streszczenie Elif 669 (emisja TVP 1 i TVP VOD 18 lutego)

Arzu postanawia sprzedać dom, żeby zdobyć pieniądze. Jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że rezydencja już została sprzedana i muszą się wyprowadzić. Aliye, Selim i Zeynep wyjeżdżają na operację Selima, żegna ich cała rodzina. Wśród krzyków i awantur Umitowi udaje się w końcu wyprowadzić Arzu z posiadłości. Wściekła Arzu popycha Umita, doprowadzając do tragicznego wypadku. Przerażona ukrywa ciało Umita w lesie i ucieka. Sąsiadki plotkują o Melek i jej związkach.

Streszczenie Elif 670 (emisja TVP 1 i TVP VOD 19 lutego)

Wszystkim bardzo doskwiera tęsknota za Selimem, Zeynep i Aliye. Yusuf i Melek coraz bardziej zbliżają się do siebie. Tymczasem Arzu tuła się po mieście bez pieniędzy, nie mając, gdzie się podziać. Wiedziona żądzą zemsty kobieta pojawia się pod domem Yusufa, zauważa ją Inci, ale nikt nie chce w to uwierzyć. Mustafa bezskutecznie próbuje nakłonić Yusufa do spotkania z Macide. Melek bardzo przeżywa plotki na swój temat. Yusuf domyśla się, że to Leyla je rozpowiada i w kategoryczny sposób wyjaśnia jej, że kocha Melek i ona ma zostawić ją w spokoju. Ta jednak nie zamierza dać za wygraną. Jednocześnie Yusuf oświadcza się Melek, nalegając na szybki ślub. Melek znajduje liścik od Arzu, jest przerażona jej powrotem, ale nie dzieli się tym z Yusufem. Para ustala datę ślubu, jednak Melek nieustannie prześladują myśli o Arzu.

Streszczenie Elif 671 (emisja TVP 1 i TVP VOD 20 lutego)

Murat nie rozumie, dlaczego Ayla jest wobec wszystkich taka opryskliwa. Elif bardzo się cieszy na wiadomość o ślubie Melek i Yusufa. Leczenie Selima przynosi niespodziewanie pozytywne efekty. Mimo starań Mustafy, Yusuf nie chce zgodzić się na odwiedziny ciotki. Arzu podsłuchuje rozmowę mężczyzn. Postanawia dowiedzieć się, kim jest Macide i co łączy ją z Yusufem. Kaan obiecuje Ayli wspólne życie i namawia dziewczynę do wyjazdu.

Przysięga streszczenie odcinków 142, 143, 144

Przysięga 110 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinka: Reyhan ma wyrzuty sumienia

Więzień Miłości VOD

VOD. Więzień Miłości 242. Streszczenie szczegółowe odcinków