w ,

Elif 694 VOD. Szczegółowe streszczenie odcinka

Elif 702 i 703 streszczenie odcinków po polsku

Elif 694 po polsku w TVP 1 można obejrzeć w piątek. Odcinki publikowane są na TVP VOD, gdzie znajduje się choćby ostatni odc. Elif 694. Zobacz streszczenie szczegółowe.

Serial Elif 694 po polsku wyemitowany zostanie w środę 25 marca 2020 roku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Odcinek na żywo w internecie można oglądać na WP Pilot, gdzie udostępniany jest za darmo i legalnie live stream online z TVP 1.

Co wydarzy się w odcinku 694? Tego dowiesz się poniżej.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif 694 szczegółowe streszczenie odcinków po polsku

Streszczenie Elif 694: W holdingu pojawia się nowa pracownica Rana Kaya, wywierając duże wrażenie na Tariku. Tymczasem Hümeyra cierpi z powodu obojętności męża. Vildan nie podoba się zainteresowanie i troska o Elif. Kobieta robi wszystko, żeby dokuczyć dziewczynce. Inci bardzo tęskni za Elif. Veysel i Tülay nie mają odwagi wyznać jej, że jej droga przyjaciółka umarła. Birce próbuje zyskać przychylność Yunusa, jednak jej starania przynoszę odwrotny skutek.

Elif 694 VOD

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Powtórki serialu Elif na VOD to możliwość oglądania wyemitowanych już w TVP 1 odcinków po polsku w internecie. Nie trzeba szukać serialu na Youtube i liczyć na napisy PL. Wszystkie odcinki Elif online po polsku udostępnia TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji.

M JAK MIŁOŚĆ 1505

M jak Miłość 1505. Streszczenie odcinka online

Elif 695 online VOD TVP

Elif 695. Streszczenie odcinka po polsku