w ,

Elif 695. Streszczenie odcinka po polsku

Elif 695 online VOD TVP

Elif odc. 695 po polsku w TVP 1 wyemitowany zostanie w czwartek. Streszczenie odcinka znajdziecie poniżej. Zobacz również gdzie oglądać serial online.

Elif 695 – streszczenie odcinków

W 695. odcinku serialu “Elif” Kerem jest świadkiem przepychanki między Reyhan a Vildan. Widzi przerażoną Elif i postanawia pomóc dziewczynce. Po interwencji Macide, Elif zostaje na noc w pokoju Reyhan. Macide daje Vildan reprymendę i nakazuje, by służąca odpowiednio traktowała dziewczynkę. Hümeyra nie rozumie, dlaczego Tarik jest wobec niej taki oschły. Na próżno próbuje zaskarbić sobie uczucia męża. Po reakcjach Elif, Reyhan domyśla się, że Vildan bardzo źle traktowała dziewczynkę.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif 695 VOD online po polsku

Serial “Elif” ma sporo widzów w Polsce, podobnie zresztą jak inne tureckie seriale. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki po polsku? Emisja codziennie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1.

Elif 695 online za darmo można obejrzeć na WP Pilot, jako live stream w internecie z TVP 1. Powtórki wszystkich odcinków Elif można obejrzeć na TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Szczegółowe streszczenie odcinków Elif po polsku znaleźć można również w serwisie Turkweb.

Elif 702 i 703 streszczenie odcinków po polsku

Elif 694 VOD. Szczegółowe streszczenie odcinka

Przysięga streszczenie odcinków 142, 143, 144

VOD. Przysięga odc. 138. Streszczenie odcinków