Elif 744 VOD. Streszczenie odcinka po polsku

Elif odcinek 744 streszczenie. Zobacz co wydarzy się w piątkowym odcinku, który po polsku online za darmo można będzie obejrzeć nie tylko w TVP 1, ale również w TVP VOD.

Elif 744 po polsku w TVP 1 wyemitowany zostanie w piątek 5 czerwca 2020 o godzinie 14:00. Serial online można obejrzeć na WP Pilot.

Jeśli przegapiliście odcinek w telewizji TVP 1 to nie ma się co martwić. Poniżej prezentujemy streszczenie Elif 744, a odcinek online po polsku za darmo można obejrzeć również na platformie TVP VOD, gdzie udostępniane są wszystkie seriale z TVP. Elif odcinek 744 na VOD obejrzeć będzie można po polsku za darmo po premierze w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif odcinek 744 streszczenie po polsku

W 744 odcinku serialu Elif Macide nie może uwierzyć, że w końcu odnalazła Elif. Kiedy jednak dociera na miejsce, okazuje się, że dziewczynka zniknęła.

Tarik jest wściekły na swoich ludzi, że pozwolili, aby ktoś ich ubiegł. Gdy Mustafa prosi o nagrania ze szpitalnych kamer, dowiaduje się, że wskutek awarii obraz się nie zapisał.

To jednak ludzie Tarika przekupili szefa ochrony i przejęli nagrania. Z nich dowiadują się, że obcy mężczyzna porwał Elif.

Szczegółowe streszczenia odcinków tureckich seriali po polsku znaleźć można na Turkweb.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.