Elif odcinek 726 VOD. Streszczenie

Elif odcinek 726 online można oglądać zarówno w VOD, jaki na żywo. Nowy odcinek w TVP 1 premierowo wyemitowany zostanie we wtorek 12 maja. Co wydarzy się w Elif 726?

Serial Elif odcinek 726 w TVP 1 wyemitowany zostanie we wtorek 12 maja 2020 roku o godzinie 14:00. Odcinki serialu na żywo oglądać można również w internecie. Telewizja TVP 1 online stream za darmo na żywo udostępnia na platformie WP Pilot.

Powtórka Elif 726 w telewizji wyemitowana zostanie w środę o godzinie 6:10 w TVP 1.

Elif 726 VOD

Powtórki Elif w każdej chwili można oglądać również w internecie. Bez logowania i bez rejestracji. Elif odc. 726 VOD za darmo znaleźć można tuż po premierze w TVP 1 na VOD TVP. Udostępniane są tam wszystkie odcinki online oraz również inne tureckie seriale i nie tylko.

Oglądaj Elif na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif odcinek 726 – Streszczenie po polsku

Tarik jest wściekły z powodu zniknięcia Elif. Razem z Vildan jedzie szukać dziewczynki. Kerem informuje Macide, że zacznie pracę w holdingu. Kobieta jest zachwycona tą wiadomością. Z powodu mdłości Hümeyra nie jest w stanie jeść.

Kobieta nie ma już wątpliwości, że jest w ciąży. Kerem jedzie do firmy. Informacja, że od teraz będzie pracował w holdingu bardzo cieszy wszystkich pracowników. Kerem jest zaskoczony nieobecnością szwagra. Między Tarikiem a Vildan dochodzi do przepychanki. Mężczyzna popycha służącą i kobieta traci przytomność.

Elif 726: 12.05, g. 14:00 w TVP 1 i na VOD TVP

Elif odcinek 726 streszczenie szczegółowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.