Elif 925, 926, 927. Streszczenie po polsku, wszystkie odcinki VOD

Elif 925, 926, 927. streszczenie po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD. Ostatni odcinek można już obejrzeć online.

Elif po polsku. Odcinki 925, 926, 927

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif 925 po polsku TVP 1 wyemituje w piątek 26 lutego. Rano będzie można obejrzeć jeszcze ostatni odcinek – 924. W kolejnych dniach można obejrzeć Elif odc. 926, 927, 928, 929, 930.

Emisja odcinków Elif po polsku:

  • Elif 923 – środa 24.02
  • Elif 924 – czwartek 25.02
  • Elif 925 – piątek 26.02
  • Elif 926 – poniedziałek 1.03
  • Elif 927 – wtorek 2.03

Elif po polsku wszystkie odcinki VOD

Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenie odcinków 924, 925, 926, 927

Elif 924 streszczenie po polsku

Przeszukując pokój Şafaka, Alev znajduje certyfikat pierścionka z brylantem. Domyśla się, że oświadcza się Jülide. Kierowana pragnieniem zemsty mówi Leman, że Jülide za darmo mieszka w domu przeznaczonym dla jej syna. Ta natychmiast wynajmuje dwóch mężczyzn, by wyrzucić na ulicę wszystkie rzeczy należące do Jülide i Emirhana. Şafak spotyka się z Jülide i prosi ją o rękę. Tarik i Rana niecierpliwie czekają w porcie na przewoźnika. Zamiast niego pojawia się policja i aresztuje Tarika. Ten nie może uwierzyć, że kochanka go wydała. Kerem spotyka Süreyyę, gdy ta na krótko przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin opuszcza rezydencję. Ubolewa, że miłość jego życia odchodzi, a on musi poślubić Parlę. W tym samym czasie na wieść o aresztowaniu Tarika, Melek i Elif postanawiają opuścić do. Już mają wyjść tylną bramą, lecz na ich drodze staje Rza. Gdy Kerem ma właśnie złożyć przysięgę małżeńską pada strzał. Przerażona Parla ku zaskoczeniu wszystkich podrywa się z wózka inwalidzkiego. Melek i Elif padają na ziemię.

Elif 925 streszczenie po polsku

Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne, ale szczęśliwe życie, chociaż widma przeszłości nie do końca je opuściły. Melek pracuje i wynajmuje mieszkanie, ale jego właściciel okazuje jej większe zainteresowanie niż powinien. Tymczasem w domu Haktanrów panuje dość ponura atmosfera. Hümeyra nie może dojść do siebie po wszystkim, co przeżyła. Dodatkowo irytuje ją zachowanie Parli, która choć nie poślubiła Kerema zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. Kerem nie może zapomnieć o Süreyyi. Obecność Parli wyraźnie go przytłacza, ale poczucie obowiązku nie pozwala mu złamać danej jej obietnicy, mimo iż dziewczyna jest już zupełnie zdrowa. Mężczyzna ucieka więc w pracę, gdzie także sporo się dzieje. Lada dzień ma się pojawić nowy dyrektor, przyjęto także nowego, ambitnego stażystę.

Elif 926 streszczenie po polsku

Hümeyra nie kryje swojej irytacji zachowaniem Parli, wątpi też w jej nagłe ozdrowienie. Parla ma świadomość niechęci domowników, ale jest gotowa poślubić Kerema nawet wbrew ich woli, chociaż wie, że on nie przestaje myśleć o Süreyyi. Birce nie może znaleźć wspólnego języka z Aknem, nowym stażystą. Tymczasem w holdingu pojawia się nowy dyrektor, pan Mahir. Wszyscy, na czele z Keremem, są zachwyceni jego osobą. Nikt nawet nie podejrzewa, że intencje szefa nie są czyste. Melek i Elif mają spędzić ze sobą cały dzień, jednak Melek zostaje wezwana do pracy i musi zostawić córkę samą w domu. Pod jej nieobecność, ku przerażeniu Elif, do mieszkania wchodzi Sedat, właściciel. Melek wpada w złość, gdy po powrocie zastaje go w domu. Zdecydowanie go wyprasza i wymienia zamki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.