Elif 839, 840, 841, 842. Streszczenie po polsku, wszystkie odcinki VOD

Elif 839, 840, 841, 842 streszczenie po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif 838, 839, 840, 841, 842 po polsku

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W nadchodzących dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif 839, 840, 841, 842. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif odcinki po polsku – kiedy leci?

  • Elif 838 – poniedziałek 19.10
  • Elif 839 – wtorek 20.10
  • Elif 840 – środa 21.10
  • Elif 841 – czwartek 22.10
  • Elif 842 – piątek 23.10

Elif po polsku online

Serial Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenie odcinków 838, 839, 840, 841

Elif 837 streszczenie odcinka

Wspólna praca jeszcze bardziej zbliża do siebie Kerema i Süreyyę. Rana upokarza Tarika, gdy ten po raz kolejny błaga ją, żeby do niego wróciła. Doprowadzony do ostateczności Tarik, oświadcza, że nie chce jej więcej widzieć. Parla robi wszystko, żeby przypodobać się Keremowi. W holdingu Haktanr huczy od plotek o odejściu Rany z pracy. Tymczasem Kerem, Yunus i Tarik odbywają spotkanie z kluczowym klientem. Mężczyzna jest niemile zaskoczony wiadomością o odejściu Rany. Następnego dnia, ku zdziwieniu pracowników, Rana pojawia się w firmie. Okazuje się, że to Kerem przekonał ją do powrotu. Nikt się nie domyśla, że wszystko było częścią planu Rany.

Elif 838 streszczenie odcinka

Pracownicy są zaskoczeni powrotem Rany. Yunus, mimo niechęci do kobiety, przyznaje, że Kerem podjął właściwą decyzję. Tarik jest w szoku na wieść o powrocie Rany, a gdy dowiaduje się, że to Kerem poprosił ją, żeby wróciła z trudem opanowuje wściekłość. Melek postanawia wyruszyć na poszukiwania Elif. Udaje jej się wydostać z domu. Niedaleko miejsca, gdzie wcześniej mieszkała, Melek wpada w ręce ludzi Tarika. Podczas ucieczki, udaje się jej ich zmylić, jednak niespodziewanie drogę zastępuje jej sam Tarik.

Elif 839 streszczenie odcinka

Przerażonej Melek udaje się wyrwać z rąk Tarika i jego ludzi. Kobieta uświadamia sobie, że jej życiu naprawdę grozi niebezpieczeństwo. Jülide ma wyrzuty sumienia, że zamknęła Melek na klucz. Opowiada o tym Şafakowi i razem idą do domu. Na schodach przed domem zastają Melek. Kobieta nie mówi im jednak, co się jej przydarzyło. Przeprasza Jülide, że wyszła z domu. Şafak i Jülide z coraz większym trudem ukrywają przed sobą uczucia. Nawet Tülay dostrzega, że są w sobie zakochani. Tarik nie może sobie wybaczyć, że pozwolił Melek uciec. Czarę goryczy przelewa pojawienie się w holdingu Rany.

Elif 840 streszczenie odcinka

Rana swoim zachowaniem usiłuje sprowokować Tarika. Ten każe jej opuścić firmę, lecz ona przypomina mu, że to Kerem ma w holdingu ostatnie słowo. Między Tarikiem a Raną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Świadkiem kłótni jest Hümeyra, którą Rana zaprosiła do biura. Myśl, że Hümeyra mogła poznać prawdę o romansie nie daje Tarikowi spokoju. Rana przekonuje jednak Hümeyrę, że dyskutowali wyłącznie na tematy zawodowe. Tymczasem Tarik oczernia Kerema w oczach Hümeyry. Oskarża go o brak profesjonalizmu i nieumiejętne zarządzanie holdingiem.

Elif 841 streszczenie odcinka

Hümeyra planuje wydać przyjęcie Baby shower na cześć dziecka. Udaje jej się namówić Tarika na wspólne zakupy. Mimo zmęczenia ten zgadza się. Do Leman dzwoni córka dawnej sąsiadki – Alev. Dziewczyna planuje przyjazd do Stambułu i chciałaby się zatrzymać u Leman przez jakiś czas. Kobieta, choć niechętnie, zgadza się. Melek ma koszmary w związku z ostatnim zajściem. Nadal jednak utrzymuje wszystko w tajemnicy przed domownikami. Gdy Hümeyra planuje wspólny wieczór, Tarik wpada w szał. Daje odczuć żonie, że czuje się lekceważony i niesprawiedliwie potraktowany przez Kerema. Hümeyra prosi brata, by zrezygnował z nowego projektu.

Elif 842 streszczenie odcinka

Şafak jest przekonany, że Jülide nic do niego nie czuje, jednak jego uczucia do niej nie pozwalają mu zrezygnować. Tymczasem Leman szykuję się na przybycie Alev. Kerem jest przybity po rozmowie z Hümeyrą. Nie ma pojęcia, jak miałby zakomunikować zespołowi zamknięcie projektu. W holdingu pojawia się Cem z bukietem dla Rany. Ta sytuacja wyprowadza Tarika z równowagi. Przy okazji przypadkowego spotkania Şafak postanawia oddać Jülide chustkę, którą opatrzyła mu rękę. Ta jednak mówi mu, by ją zatrzymał, dając mu tym samym nadzieję. Do domu Leman i Şafaka przyjeżdża Alev.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.