Elif 1021, 1022, 1023 streszczenie szczegółowe, wszystkie odcinki VOD po polsku

Elif 1021, 1022, 1023 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif po polsku. Odcinek 1021, 1022, 1023

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Dzisiejszy odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif 1021 po polsku TVP 1 wyemituje w czwartek 22 lipca. Tego dnia rano można obejrzeć również ostatni odcinek – 1020. W kolejnych dniach niestety nie nastąpi premiera odcinków 1022, 1023, 1024. Czym spowodowana jest kolejna przerwa w emisji tureckich seriali? Tym razem jest to związane z transmisjami z igrzysk olimpijskich.

Serial Elif po polsku VOD

Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

Odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie odcinków Elif po polsku

Elif 1019 streszczenie po polsku

Kiymet każe Mahirowi przyspieszyć dzień zemsty. Każe synowi wymyślić intrygę, która spowoduje upadek rodziny Haktanir. Mahir zleca przekupionemu pracownikowi podłożenie leków do tirów, które mają zawieźć odzież do zagranicznych kontrahentów. Tymczasem pracownicy holdingu żyją zbliżającym się pokazem mody. Mają świadomość, że to kamień milowy dla rozwoju firmy. Elif również jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie mogła zobaczyć pokaz na żywo. Tufan przychodzi do Jülide i prosi o ułatwienie kontaktu z synem. Kobieta jest nieprzejednana, a Emirhan nawet nie chce z nim rozmawiać.

Elif 1020 streszczenie po polsku

Tufan próbuje zmusić Alev i Leman, aby pomogły mu w odzyskaniu Jülide. Kiedy kobiety wyrzucają go z niczym, rozwścieczony postanawia wyjawić Emirhanowi prawdę. Gdy spotyka chłopca mówi mu, że jest jego ojcem, pokazując wspólne zdjęcie. Emirhan mający wyobrażenie ojca bohatera nie wierzy mu i ucieka, w domu jednak dochodzi do niego, że Tufan mówił prawdę. Kiedy wszyscy ekscytują się pokazem, Kiymet dzwoni do Wydziału Przestępczości Zorganizowanej i Przemytu i składa donos na Kerema.

Elif 1021 streszczenie po polsku

Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością syna, zaczyna go szukać. Tufan zapewnia ją, że nie wyjawił chłopcu prawdy o tym, kim jest. W domu Jülide znajduje jednak zdjęcie ich trójki oraz pełen goryczy list od Emirhana. Chłopiec czuje się oszukany i postanawia uciec z domu. Wszyscy pełni ekscytacji odliczają ostatnie godziny do pokazu. Mahir otrzymuje wiadomość, że policja znalazła w firmowym transporcie nielegalnie przewożone leki. Razem z matką niecierpliwie czekają na rozwój sytuacji. Na chwilę przed rozpoczęciem pokazu, w lokalu pojawia się policja i aresztują Kerema pod zarzutem przemytu. Jego rodzina i bliscy są zrozpaczeni.

Elif 1022 i 1023

Streszczenia odcinków 1022, 1023 i kolejnych nie są jeszcze dostępne, ponieważ zostaną wyemitowane dopiero po przerwie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.