Elif 766, 767, 768. Streszczenie po polsku, odcinki VOD

Elif odcinek 766, 767, 768 streszczenie po polsku. Serial oglądać można w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Winternecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif 766, 767, 768

W nadchodzących dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki serialu Elif: 764, 765, 766, 767 i 768.

  • Elif odcinek 764 – poniedziałek 6 lipca
  • Elif odcinek 765 – wtorek 7 lipca
  • Elif odcinek 766 – środa 8 lipca
  • Elif odcinek 767 – czwartek 9 lipca
  • Elif odcinek 768 – piątek 10 lipca

Serial Elif po polsku można oglądać nie tylko na TVP 1, ale również w internecie. Live stream online udostępnia WP Pilot, a wszystkie odcinki publikowane są e na TVP VOD. Na Youtube można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif 766, 767, 768. Szczegółowe streszczenie odcinków po polsku

Elif 764 streszczenie po polsku

Birce bardzo chce lecieć na targi mody w Mediolanie, jest jednak przekonana, że Yunus nie będzie chciał jej zabrać. Tymczasem Yunus próbuje namówić na udział w targach Kerema. Ten odmawia, ale nie wie jeszcze, że Tarik już podjął tę decyzję za niego.

Elif przypadkiem rozpoznaje Melek w telewizji. Dziewczynka nie posiada się ze szczęścia, że jej matka żyje. Postanawia wymknąć się z domu i ją odnaleźć. Vildan zatrzymuje ją w ostatniej chwili i za karę zamyka w pokoju.

Kobieta informuje Tarika, że wynajęła dom dla siebie i Elif. Tarik robi wszystko, żeby Rana mu wybaczyła, ta jednak jest nieprzejednana. Parla jest znudzona ciągłymi rozmowami o dziecku Hümeyry, ale przed przyjaciółką udaje żywe zainteresowanie.

Elif 765 streszczenie po polsku

Tarik nie chce zrezygnować z Rany, jedzie do niej, żeby jeszcze raz prosić ją o przebaczenie, ale kobieta nawet nie otwiera mu drzwi. Tymczasem w domu czeka na niego z kolacją stęskniona Hümeyra. Şafaka coraz bardziej irytuje zachowanie Leman.

Tym razem powodem kłótni między matką a synem jest bezwzględność Leman w stosunku do jej najemców. Mężczyzna martwi się też o Jülide, ale kiedy przypadkiem zauważa ją na ulicy, kobieta wyraźnie go unika.

Elif prosi Vildan, żeby ją uwolniła, jednak kobieta nawet nie chce o tym słyszeć. Dziewczynka szuka sposobu, żeby wydostać się z pokoju i ruszyć na poszukiwania matki.

Elif 766 streszczenie po polsku

Na wieść o tym, że Kerem leci do Mediolanu, Parla upiera się, żeby lecieć tam z nim. Kerem nie ma wyboru i zgadza się, chociaż niechętnie. Tarikowi w końcu udaje się porozmawiać z Raną. Drogi prezent łagodzi gniew kobiety, która daje mu kolejną szansę.

Jej radość mija, kiedy dowiaduje się, że Tarik nie leci do Mediolanu, a jego miejsce zajmie Kerem. Rana stawia Tarikowi ultimatum – jeśli ją kocha, musi polecieć z nim na targi. Mężczyzna ma dylemat, gdyż w tym czasie zamierzał zająć się sprawami kopalni.

Vildan chce jak najszybciej wrócić do rezydencji, jednak Tarik wciąż zwleka. Okazuje się, że ma co do Vildan i Elif zupełnie inne plany. Tymczasem Elif szuka sposobu na wymknięcie się z domu.

Elif 767 streszczenie po polsku

Ranie udaje się namówić Tarika, by to on leciał do Mediolanu. Urzeczony obietnicami w ostatniej chwili informuje Kerema, że to jednak on jedzie na targi. Parla nie może się doczekać wspólnej podróży z Keremem. Ma nadzieję, że z Mediolanu wrócą jako para.

Şafak w dalszym ciągu usiłuje przekonać Jülide do powrotu do pracy. Kobieta obiecuje mu, że jeszcze raz wszystko przemyśli. Gdy Kerem informuje Parlę o zmianie planów, dziewczyna się załamuje. Hümeyra wścieka się, że dowiaduje się o wszystkim ostatnia.

Gdy Vildan bierze kąpiel, Elif zakręca dopływ wody. Kobieta jest przekonana, że to wynik niezapłaconego rachunku. Gdy wychodzi, by iść do banku i uregulować Elif wymyka się z domu. Dziewczynka postanawia odnaleźć swoją mamę.

Elif 768 streszczenie po polsku

Hümeyra każe Tarikowi wytłumaczyć się z nagłej zmiany planów. Udaje mu się przekonać żonę, że zrobił to w trosce o dobro firmy oraz w obawie o dobro dziecka. Elif dociera na posterunek policji. Opowiada funkcjonariuszowi o wypadku i reportażu, który widziała w telewizji. Vildan nie może uwierzyć, że Elif tak ją przechytrzyła. Bezskutecznie szuka dziewczynki. Jest przekonana, że tym razem Tarik nie daruje jej życia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.