Elif 1128, 1129, 1130 streszczenie szczegółowe, wszystkie odcinki VOD po polsku

Elif 1128, 1129, 1130 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif po polsku. Ostatni odcinek powtórka

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Dzisiejszy odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif 1128 po polsku TVP 1 wyemituje w środę. Tego dnia rano można obejrzeć również ostatni odcinek Elif 1127. W kolejnych dniach nastąpi premiera odcinków 1129, 1130, 1131.

Serial Elif po polsku VOD

Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

Odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie odcinków Elif po polsku

Elif odc. 1126 streszczenie odcinka

Şafak wraca do domu. Choć domownicy próbują skłonić Emirhana do mówienia, lecz mutyzm chłopca nie ustępuje. Leman jest bardzo opryskliwa wobec Jülide. Wyraźnie daje synowej do zrozumienia, że to ona odpowiada za wypadek syna i każe jej trzymać się z daleka od Şafak. Wyznaczono termin rozprawy odwoławczej. Fikret jest pewna, że dzięki nagraniu Melek wyjdzie na wolność. Po rozmowie z Fikret, Kiymet czuje się zagrożona. Prosi Mahira o spotkanie. Matka z synem spotykają się przy grobie ojca Mahira. Kiymet po raz kolejny stosuje szantaż emocjonalny i zapewnia syna, że już nigdy nikogo nie skrzywdzi. Następnie prosi go o pomoc i ochronę.

Elif 1127 streszczenie odcinka

Mahir zgadza się pomóc matce, pod warunkiem, że kobieta na zawsze opuści Stambuł. Kerem nie może sobie wybaczyć, że kierując się domysłami niesprawiedliwie osądził Asli. Hümeyra namawia brata, żeby wreszcie wyjawił Asli swoje uczucia do niej. Więźniarki proponują Melek, żeby po odejściu Fidan została ich przywódczynią. Kobieta jednak jest przeciwna niesprawiedliwej hierarchii i kategorycznie odmawia. Równocześnie namawia współosadzone, żeby dały Nesrin drugą szansę. Osadzone nie mogą uwierzyć w przemianę Nesrin. Melek po raz kolejny zaimponowała im swoją dojrzałością i dobrodusznością. Za namową siostry, Kerem odwiedza Asli i prosi o wybaczenie.

Elif 1128 streszczenie odcinka

Mahir odwiedza Melek w więzieniu. Kobiecie, która miała nadzieję, że zobaczy córkę trudno ukryć swoje rozczarowanie. Kerem próbuje wyjaśnić Asli przyczyny swojego zachowania. Dziewczyna jednak nie pozwala mu na wyznania i zarzucając bezduszność i brak uczuć każe odejść. Kerem nabiera pewności, że dziewczyna nie darzy go sympatią. Korzystając z okazji Gwiazda wbrew woli Melek informuje Mahira, że Kiymet zleciła Fidan zabicie Melek. Ten jest załamany. Po raz kolejny uświadamia sobie, że nie może ufać okrutnej matce. Tymczasem dzięki Nesrin Melek udaje się zadzwonić do Elif. Nesrin powoli zdobywa sympatię i zaufanie pozostałych więźniarek. Choć Melek wolała zataić to przed córką, Elif od domowników dowiaduje się o rozprawie apelacyjnej. Dziewczynka nie posiada się ze szczęścia.

Elif 1129 streszczenie odcinka

Kerem bezskutecznie próbuje odzyskać względy Asli. Hümeyra stara się wesprzeć go na duchu. Tymczasem Levent przygotowuje dla niej niespodziankę – romantyczny piknik. Zbliżająca się apelacja Melek napawa wszystkich nadzieją i radością. Kiymet z trudem ukrywa rosnącą w niej złość. Mahir przygotowuje się do złożenia zeznań obciążających matkę i jego samego. Świadomy nadchodzącego rozstania, postanawia po raz ostatni odwiedzić Melek w więzieniu, po czym udaje się do biura Fikret. Mahir wyznaje mecenasce całą prawdę o sobie i Kiymet oraz prawdziwych motywach jej działania. Fikret postanawia przygotować nową obronę Melek i powołać Mahira jako świadka.

Elif 1130 streszczenie odcinka

Sekretarka Fikret donosi Kiymet o spotkaniu Mahira z prawniczką. Kiymet przeczuwa, że dzieje się coś złego i że sprawy wymykają się spod kontroli. W końcu udaje jej się spotkać z synem. Ich rozmowa napawa ją jeszcze większym niepokojem. W rozmowie z Melek, Gwiazda sugeruje, że Mahir darzy Melek uczuciem. Chociaż Melek trudno w to uwierzyć, ta myśl sprawia jej przyjemność. Stan Emirhana nie ulega poprawie. Chłopiec wciąż się nie odzywa. Napięta atmosfera w domu i ciągłe oskarżenia Leman pod adresem Jülide, których chłopiec jest świadkiem, jeszcze pogarszają sytuację. Leman robi wszystko, żeby nastawić Şafaka przeciwko Jülide. Kiedy Jülide i Emirhan idą do lekarza, niespodziewanie drogę zastępuje im Tufan. Dochodzi do sprzeczki. Mężczyzna nie wierzy, kiedy Jülide wyrzuca mu, że przez jego okrutne postępowanie chłopiec przestał się odzywać. Macide nie może się już doczekać uniewinnienia Sere. Kiymet kipi złością. Zdesperowana postanawia dowiedzieć się czegoś od Fikret. Podczas pełnej emocji rozmowy, Fikret nieopatrznie zdradza, że zna całą prawdę o Kiymet.

Elif 1131 streszczenie odcinka

Kiymet próbuje odebrać Fikret akta sprawy Melek. Fikret udaje się ją unieszkodliwić i próbuje wezwać policję. Zdesperowana Kiymet, wykorzystując chwilę nieuwagi prawniczki, zadaje jej w głowę śmiertelny cios. Próbując zatrzeć ślady zbrodni, zakopuje ciało Fikret w lesie i podpala jej samochód, niszcząc jednocześnie teczkę z obroną Melek, uwzględniającą zeznania Mahira. Wszyscy z niecierpliwością przygotowują się do rozprawy. Keremowi udaje się przekonać Macide, żeby została w domu. Wszyscy spotykają się na sądowym korytarzu. Mahir jest coraz bardziej zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Fikret. Leman robi wszystko, aby odseparować Jülide od Şafaka.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.