Elif 825, 826, 827. Streszczenie po polsku, wszystkie odcinki VOD

Elif 825, 826, 827 streszczenie po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif 825, 826, 827 po polsku

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W nadchodzących dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki serialu Elif 825, 826, 827. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif odcinki po polsku – kiedy leci?

  • Elif 823 – poniedziałek 28.09
  • Elif 824 – wtorek 29.09
  • Elif 825 – środa 30.09
  • Elif 826 – czwartek 1.10
  • Elif 827 – piątek 2.10

Elif po polsku online

Serial Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenie odcinków

Elif 824 streszczenie

Jülide jest przybita sytuacją, w której się znalazła. Nie chcąc być ciężarem dla Tülay postanawia, że będą nocować w sklepie. Zauważa to Şafak i chce za wszelką cenę pomóc Jülide. Parla jest coraz bardziej znudzona udawaniem chorej i czekaniem, aż Kerem okaże jej trochę uwagi. Tymczasem ten jest pochłonięty rozmyślaniem o Süreyyi. Rankiem przygotowuje dla niej śniadanie, nie ma jednak okazji jej go podać, ponieważ Hümeyra wymusza na nim zajęcie się Parlą.

Elif 825

Şafak przynosi śniadanie dla Jülide, Emirhana i Melek. Do sklepu przychodzi mężczyzna, który miał zająć się przeprowadzką. Ma pretensje do Jülide, że wciąż nie zabrała rzeczy z ciężarówki. Do dyskusji wkracza Şafak i wstawia się za Jülide. Süreyya widząc, jak Kerem zajmuje się Parlą, jest przekonana, że mężczyzna darzy ją uczuciem. Między kobietami po raz kolejny dochodzi do niemiłej wymiany zdań. Leman jest pochłonięta przygotowaniami do wizyty sąsiadek.

Tymczasem remont w domu przeznaczonym dla Şafaka dobiega końca. Majster Sait, nie mogąc skontaktować się z Leman, przekazuje klucze Şafakowi. Mężczyzna prosi majstra, aby nie informował matki o zakończeniu prac. Jednocześnie umawia się z agentem nieruchomości, by ten wynajął dom Jülide, zachowując tożsamość właściciela w tajemnicy. Jülide jest zachwycona domem i niskim czynszem nic nie podejrzewając, decyduje się na jego wynajęcie.

Elif 826 streszczenie po polsku

Parla ma dość udawania chorej i postanawia wrócić do domu. Ku jej zdziwieniu, Kerem wcale jej nie zatrzymuje. Jülide jest zachwycona nowym domem. Niespodziewanie pojawia się jednak problem z elektrycznością. Jülide udaje się do biura agenta z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Na miejscu zastaje Şafaka, ale udaje się im zachować tajemnicę. Tymczasem Leman usilnie próbuje się skontaktować z majstrem Saitem. Hümeyra wybiera się na kontrolę, podczas której ma poznać płeć dziecka. Tarik jest przekonany, że będzie to chłopiec.

Elif 827 streszczenie po polsku

Şafak robi wszystko, żeby jego matka nie poznała prawdy o mieszkaniu. Hümeyra jest bardzo podekscytowana tym, że wreszcie pozna płeć dziecka. Dzięki ozdobie ściennej przyniesionej przez Tülay do nowego mieszkania, Melek przypomina sobie, że to w mieście Izmit był dom należący do matki Yahyi. Kobieta postanawia tam pojechać.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.