Elif 1077, 1078, 1079 streszczenie szczegółowe, wszystkie odcinki VOD po polsku

Elif 1077, 1078 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif po polsku. Ostatni odcinek powtórka

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Dzisiejszy odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif 1077 po polsku TVP 1 wyemituje w poniedziałek. Tego dnia rano można obejrzeć również ostatni odcinek – 1076. W kolejnych dniach nastąpi premiera odcinków Elif 1078, 1079, 1080, 1081.

Serial Elif po polsku VOD

Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

Odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie odcinków Elif po polsku

Elif odc. 1075 streszczenie odcinka

Mahir bezskutecznie próbuje porozmawiać z adwokatem. Elif jest przerażona na myśl o zbliżającym się powrocie Kiymet do domu. Melek nie ulega szantażom i groźbom Fidan. Gdy ta jednak grozi, że każe sprzątać schorowanej Çicek, Melek ustępuje. Mahir odwiedza Melek w więzieniu. Widząc, że kobieta straciła nadzieję na odzyskanie wolności zapewnia ją, że zrobi wszystko, by wynająć najlepszego adwokata.

Elif odc. 1076 streszczenie odcinka

Pod nieobecność Melek w celi, Fidan zabiera jej zdjęcie Elif, a później rwie je na jej oczach, żeby dać jej lekcję i skłonić do posłuszeństwa. Kiedy Melek się opiera, kobieta coraz bardziej ją dręczy, zakazując jej jedzenia i obciążając kolejnymi obowiązkami. Jedyną towarzyszką niedoli Melek jest Çicek, czym także naraża się Fidan. Mecenas Oval odmawia Mahirowi przyjęcia sprawy Melek. Mahir jednak nie daje za wygraną.

Stan zdrowia Macide nieustannie się pogarsza. Hümeyra i Kerem są tym zrozpaczeni, a Kerem obwinia o całą sytuację Melek. Elif niechcący słyszy jego słowa. Hümeyra chcąc zbliżyć się do Elif i sprawić, żeby lepiej się poczuła, proponuje, żeby dziewczynka wprowadziła się do jej pokoju. Kiymet ma zostać wypisana ze szpitala. Na wieść o tym przerażona Elif dzwoni do Asli. Mahir po raz ostatni przed wypisem odwiedza matkę w szpitalu. Kolejny raz gani sposób działania Kiymet i wymusza obietnicę, że nie będzie dręczyła Elif.

Elif odc. 1077 streszczenie odcinka

Elif jest przerażona perspektywą powrotu Kiymet do domu. A sama Kiymet już nie może się tego doczekać. I nie zamierza dotrzymać obietnicy, którą dała synowi. Zdeterminowany Mahir, pod nieuwagę sekretarki, wchodzi do gabinetu adwokata Oval. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się, że mecenas jest kobietą. Mahir jest niemile zaskoczony postawą adwokatki, po długich pertraktacjach udaje mu się w końcu opowiedzieć jej historię Melek. Jest jednak przekonany, że Oval nie przyjmie sprawy i że zależy jej jedynie na rozgłosie i pieniądzach. Asli próbuje podnieść Elif na duchu, prosi też Hümeyrę, żeby opiekowała się dziewczynką. W więzieniu Melek stara się chronić Çicek, coraz bardziej narażając się Fidan. Fidan postanawia ukarać Melek za jej nieposłuszeństwo, obarczając ją wszystkimi pracami w celi.

Elif odc. 1078 streszczenie odcinka

Fidan dalej dręczy Melek i głodzi ją. Na domiar złego Mahir odwiedza ją w więzieniu i informuje o tym, że Fikret Oval nie chce wziąć jej sprawy. Tymczasem Kiymet zastrasza Elif. Dziewczynka boi się przyznać domownikom, że ta źle ją traktuje. Leman i Jülide przygotowują się na przyjęcie gościa. Młodej kobiecie coraz trudniej znieść ciągłe niezadowolenie i przytyki teściowej. Stopniowo traci pewność siebie. Tym bardziej jest zdziwiona, kiedy podczas wizyty sąsiadki, Leman wychwala Jülide. Niespodziewanie w więzieniu pojawia się Fikret Oval. Po wysłuchaniu historii Melek, mecenaska postanawia zająć się jej sprawą. Z dziennika Macide Kiymet wyrywa stronę z notatkami o Melek i Elif.

Elif odc. 1079 streszczenie odcinka

Çicek przyznaje się, że dała Melek jedzenie. Fidan i Nesrin biją ją tak, że kobieta traci przytomność i trafia do ambulatorium. Mahir nie posiada się z radości na wieść, że mecenas Fikret wzięła sprawę Melek. Niestety, informacja ta utwierdza rodzinę Haktanir w ich podejrzeniach. Teraz są pewni, że skoro stać Melek na tak drogą adwokat, musiała już wcześniej okraść inne rodziny.

Hümeyra jedzie do wydziału ewidencji ludności. Dowiaduje się tam, że Melek jest matką Elif. Ona i Kerem próbują łączyć ze sobą fakty, jednak poziom zagmatwania całej sprawy wprawia ich w jeszcze większą dezorientację. Kiymet dowiaduje się o adwokatce. Jest pewna, że to Mahir ją wynajął. Ściąga syna do rezydencji i robi mu wyrzuty. Fidan próbuje zabić Melek pozorując jej samobójstwo. Gdy dochodzi między nimi do szamotaniny, do celi zostaje wprowadzona Gwiazda. Ku zaskoczeniu Fidan, butna dziewczyna staje po stronie Melek.

Elif odc. 1080 streszczenie odcinka

Melek jest wdzięczna Gwieździe za wsparcie. Kerem zwierza się Mahirowi ze swych obaw. Wyjawia, że podejrzewa, iż Melek nie działała w pojedynkę i ktoś z wpływowych osób musi ją wspierać. Zapewnia Mahira, że dowie się, kto jest poplecznikiem Melek. Hümeyra jest pewna, że Elif czegoś się boi. Próbuje nakłonić dziewczynkę do mówienia i choć Elif bardzo chce się jej zwierzyć, strach, jaki zasiała w niej Kiymet bierze górę. Çicek wraca do celi. Okazuje się, że nie wydała Fidan. Tymczasem między Fidan, Melek i Gwiazdą coraz częściej dochodzi do spięć. Kerem próbuje zbliżyć się do Asli. Wyznaje, jak brakuje mu ich dawnej relacji. Niestety, gdy rozmowa schodzi na temat Melek między nimi ponownie dochodzi do zatargu. Przekonany o winie Melek Kerem nie może uwierzyć, że Asli zataiła przed nim informację, że Melek i Elif to matka i córka.

Elif odc. 1081 streszczenie odcinka

Fidan czuje, że przez obecność Gwiazdy jej autorytet wśród więźniarek słabnie. Namawia więc zaprzyjaźnioną strażniczkę, żeby zmieniła jej celę. Hümeyra próbuje szczerze porozmawiać z Elif. Dziewczynka przełamuje się i wyjawia Hümeyrze, że to Tark sprowadził ją do rezydencji i to przez niego Melek ukryła swoją prawdziwą tożsamość. Elif przerywa jednak swoje wyznanie, zauważając obserwującą je Kiymet.

Hümeyra chce odwiedzić w więzieniu Tarka i czegoś się od niego dowiedzieć. Jednak Levent ją od tego odwodzi. Po usunięciu Gwiazdy z celi, Fidan jeszcze bardziej dręczy Melek i Çicek. Kobiety bardziej się do siebie zbliżają. Melek poznaje tragiczną historię przyjaciółki z celi. Mahir spotyka się z Fikret. Adwokatka daje mu jasno do zrozumienia, iż podejrzewa, że to za sprawą Kiymet Melek niesłusznie znalazła się w więzieniu.

Elif odc. 1082 streszczenie po polsku

W tajemnicy przed Leventem Hümeyra udaje się na widzenie do Tarka. W więzieniu dowiaduje się, że został on napadnięty w celi i przebywa w szpitalu. Między Fidan a Melek dochodzi do kolejnej kłótni, w decydującym momencie pojawia się Gwiazda. Radość Melek i Çicek jest tym większa, że Fidan zostaje zabrana do karceru. Kiymet spotyka się z Mahirem. Wyjawia mu, że Melek i Elif to żona i pasierbica Yusufa, i że one również są spadkobierczyniami majątku Haktanirów. Tufan buntuje Emirhana. Namawia chłopca, żeby udawał chorego i wymknął się na wspólne strzelanie. Melek i Elif piszą do siebie listy. Melek zamierza go wysłać z więzienia, Elif prosi o pomoc Hümeyrę.

Elif odc. 1083 streszczenie po polsku

Pod nieobecność Fidan w celi panuje serdeczna atmosfera. Więźniarki piszą razem listy do swoich bliskich. Wszystko się zmienia, gdy Fidan powraca. Kobiety boją się przekazać swoją korespondencję strażniczce. Odwagi dodaje im Melek, która jako pierwsza oddaje swój list. Fidan nie może tego znieść. Przechwytuje list do Elif, czyta go na głos, a potem ku rozpaczy Melek rwie na kawałki.

Mahir, chcąc odciągnąć uwagę Fikret od swojej matki, sugeruje jej, że to Tarik jest odpowiedzialny za wszystko, co przytrafiło się Haktanirom i Melek. Za radą Tufana Emirhan symuluje chorobę. Wykorzystując nieuwagę Jülide i Leman, chłopiec wymyka się z domu i udaje się z Tufanem na wspólne strzelanie. Chłopiec szybko orientuje się, że nie jest to takie zabawne, jak sądził. Jülide szybko odkrywa nieobecność syna i domyśla się, gdzie może być. Şafak rusza na poszukiwanie chłopca. Kiymet wykrada z pokoju Hümeyry list Elif do matki.

Elif odc. 1084 streszczenie po polsku

Tufan zmusza Emirhana, by strzelał do balonów. Chłopiec robi to z niechęcią. Gdy niechcący trafia i uśmierca mewę, przychodzi Şafak. Zabiera zapłakanego chłopca do domu. Jülide jest załamana, że Emrihan powoli upodabnia się do Tufana. Melek dzwoni do rezydencji z nadzieją na rozmowę z córką. Niestety, odbiera Kiymet i ku rozpaczy Melek i Elif nie dopuszcza do rozmowy. Aby mieć większą kontrolę nad dziewczynką, pod pretekstem lęków i samotności prosi Macide, by Elif wprowadziła się do jej pokoju. Macide zgadza się, a przerażona Elif nie może zaprotestować. Hümeyra i Levent stają się sobie coraz bliżsi. Nie wiedzą, że Rana zleciła sfotografowanie ich w sytuacji, którą można dwuznacznie interpretować.

Elif odc. 1085 streszczenie po polsku

Melek jest załamana po tym, jak nie udało się jej porozmawiać z córką. Nastrój jej poprawia informacja, że nazajutrz jest dzień odwiedzin. Jest pewna, że Asli przyprowadzi Elif i nie może się doczekać spotkania z córką. Hümeyra nie zgadza się, żeby Elif mieszkała z Kiymet. Prosi dziewczynkę, żeby sama zdecydowała, z kim chce dzielić pokój. Ku wściekłości Kiymet Elif deklaruje chęć powrotu do pokoju Hümeyry. Fidan zbiera od współosadzonych pieniądze na telefon, który załatwiła jej strażniczka. Melek namawia pozostałe kobiety, by nie płaciły Fidan haraczu. Asli jedzie po Elif do rezydencji, by stamtąd pojechać do więzienia. Kiymet jednak okłamuje ją, że Elif zwichnęła sobie nogę i nie jest w stanie wyjść z domu. Gdy Elif dowiaduje się, że nie odwiedzi mamy, załamuje się.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.