Elif 976, 977, 978 streszczenie szczegółowe, wszystkie odcinki VOD po polsku

Elif 976, 977, 978streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD. Ostatni odcinek można już obejrzeć online.

Elif po polsku. Odcinek 976, 977, 978

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif 976 po polsku TVP 1 wyemituje w środę 12 maja. Rano będzie można obejrzeć jeszcze ostatni odcinek – 975. W kolejnych dniach emisja Elif 977, 978

Elif po polsku wszystkie odcinki VOD

Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie odcinków Elif po polsku

Elif odcinek 975 streszczenie

Alev opowiada Tufanowi o zażyłości Şafaka i Emirhana i przekonuje go, że Şafak chce odebrać mu syna. Za namową Alev, Tufan niby przypadkiem wpada na Şafaka i opowiada mu o jego dobrych relacjach z żoną i synem. Şafakowi coraz trudniej znieść całą sytuację, postanawia jednak złożyć podanie o przeniesienie. Tufan żąda od Jülide, by pozwoliła Emirhanowi z nim rozmawiać, a jednocześnie zakazała synowi kontaktów z Şafakiem. Grozi też, że wyzna Emirhanowi prawdę, jeżeli Jülide postąpi inaczej. Przez przygotowania do konkursu Birce i Akin zapominają o zadaniu, które wyznaczył im Kerem. Otrzymawszy od nich niekompletne materiały Kerem udziela im surowej reprymendy. Sedat rozsiewa po okolicy kolejne plotki o Melek tym razem o tym, że próbuje go uwieść. Zbulwersowana sąsiadka robi Melek awanturę. Mimo złej sytuacji finansowej Melek i Asli decydują się na rozpoczęcie poszukiwań nowego domu. Pod pretekstem spotkania ze znajomą, Kiymet zamierza zobaczyć się z Mahirem. Kiedy Macide proponuje jej, aby zaprosiła kobietę do rezydencji, Kiymet próbuje przekonać ją, że nie jest to dobry pomysł. Odmawia też skorzystania z usług kierowcy. Hümeyrę mocno zastanawia dziwne zachowanie ciotki.

Elif 976 streszczenie

Hümeyra otwarcie okazuje swoją podejrzliwość w stosunku do Kiymet. Melek chce odwiedzić agencje nieruchomości i czym prędzej znaleźć nowe lokum. Przed wyjściem z domu powstrzymuje ją jednak obecność czatującego przed furtką Sedata. W holdingu wszyscy w emocjach czekają na przybycie ikony mody – Lady Kombin, która ma wybrać najlepszy projekt. Akin jest pewny wygranej i nie przestaje dokuczać Birce. Dziewczyna w ostatniej chwili dostarcza swój projekt Filiz, by ta mogła zanieść go do oceny. Leman odnajduje podanie Şafaka o przeniesienie. Jest załamana faktem, że syn chce wyjechać ze Stambułu. W holdingu nadchodzi moment ogłoszenia werdyktu. Rana jest przekonana, że to Akn dostanie pierwsza nagrodę. Ku jej zaskoczeniu konkurs wygrywa projekt Birce.

Elif 977 streszczenie

Leman próbuje namówić syna, by zrezygnował z wyjazdu. Şafak jednak jasno daje matce do zrozumienia, że jego decyzja jest nieodwołalna. Leman się załamuje. Alev również nie może uwierzyć, że jej ukochany opuści Stambuł. Sedat próbuje wtargnąć do mieszkania Melek. Kobietom udaje się go wyrzucić. Ten jednak wygraża im i zaczyna rzucać kamieniami w szyby domu. Przerażone Melek, Asli i Elif, choć nie mają dokąd pójść opuszczają mieszkanie. i spędzają noc w parku. Tymczasem Arif kontynuuje poszukiwania Melek. Zaczepia go Sedat i pokazuje mu zdjęcia Melek i Elif. Ten szybko powiadamia Macide, która od razu jedzie na spotkanie z Sere i Elif.

Elif 978 streszczenie

Pełna nadziei Macide idzie z Sedatem i Arifem do mieszkania Melek. Ku jej przerażeniu okazuje się, że lokatorki w popłochu opuściły mieszkanie. Kawałki rozbitego szkła, kamienie na podłodze i niedokończona kolacja umacniają ją w przekonaniu, że poszukiwana przez nią dwójka ma poważne problemy. Şafak nie wraca na noc do domu. Leman wpada w panikę. Jest przekonana, że jej syn wyjechał bez słowa pożegnania. Roztrzęsionej kobiecie rośnie ciśnienie, więc Alev postanawia zawieźć ją do szpitala. Myśl o konieczności znalezienia tymczasowego domu nie daje Asli spokoju. Dziewczyna jest rozkojarzona i nie może się skupić na pracy, co bardzo denerwuje Kerema. Jest przekonany, że jego asystentka nie wykonuje sumiennie swoich poleceń. Melek, Asli i Elif szykują się do spędzenia kolejnej nocy w parku. Na dźwięk ezanu – pieśni nawołującej do modlitwy – Melek wpada na pomysł, by poszukać schronienia w meczecie. Z pomocą przychodzi im młody muezzin. Pozwala on kobietom i dziewczynce zatrzymać się mieszkaniu dla duchownych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.