Elif 841, 842, 843. Streszczenie po polsku, wszystkie odcinki VOD

Elif 841, 842, 843streszczenie po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif 841, 842, 843 po polsku

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W nadchodzących dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki Elif 841, 842, 843. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif odcinki po polsku – kiedy leci?

  • Elif 840 – środa 21.10
  • Elif 841 – czwartek 22.10
  • Elif 842 – piątek 23.10
  • Elif 843 – poniedziałek 26.10

Elif po polsku online

Serial Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenie odcinków 841, 842, 843

Elif 840 streszczenie odcinka

Rana swoim zachowaniem usiłuje sprowokować Tarika. Ten każe jej opuścić firmę, lecz ona przypomina mu, że to Kerem ma w holdingu ostatnie słowo. Między Tarikiem a Raną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Świadkiem kłótni jest Hümeyra, którą Rana zaprosiła do biura. Myśl, że Hümeyra mogła poznać prawdę o romansie nie daje Tarikowi spokoju. Rana przekonuje jednak Hümeyrę, że dyskutowali wyłącznie na tematy zawodowe. Tymczasem Tarik oczernia Kerema w oczach Hümeyry. Oskarża go o brak profesjonalizmu i nieumiejętne zarządzanie holdingiem.

Elif 841 streszczenie odcinka

Hümeyra planuje wydać przyjęcie Baby shower na cześć dziecka. Udaje jej się namówić Tarika na wspólne zakupy. Mimo zmęczenia ten zgadza się. Do Leman dzwoni córka dawnej sąsiadki – Alev. Dziewczyna planuje przyjazd do Stambułu i chciałaby się zatrzymać u Leman przez jakiś czas. Kobieta, choć niechętnie, zgadza się. Melek ma koszmary w związku z ostatnim zajściem. Nadal jednak utrzymuje wszystko w tajemnicy przed domownikami. Gdy Hümeyra planuje wspólny wieczór, Tarik wpada w szał. Daje odczuć żonie, że czuje się lekceważony i niesprawiedliwie potraktowany przez Kerema. Hümeyra prosi brata, by zrezygnował z nowego projektu.

Elif 842 streszczenie odcinka

Şafak jest przekonany, że Jülide nic do niego nie czuje, jednak jego uczucia do niej nie pozwalają mu zrezygnować. Tymczasem Leman szykuję się na przybycie Alev. Kerem jest przybity po rozmowie z Hümeyrą. Nie ma pojęcia, jak miałby zakomunikować zespołowi zamknięcie projektu. W holdingu pojawia się Cem z bukietem dla Rany. Ta sytuacja wyprowadza Tarika z równowagi. Przy okazji przypadkowego spotkania Şafak postanawia oddać Jülide chustkę, którą opatrzyła mu rękę. Ta jednak mówi mu, by ją zatrzymał, dając mu tym samym nadzieję. Do domu Leman i Şafaka przyjeżdża Alev.

Elif 843 streszczenie odcinka

Alev próbuje za wszelką cenę przypodobać się Leman. Şafak nie może dojść do siebie po spotkaniu z Jülide. Jülide zaś nie może uwierzyć, że zdobyła się na taką śmiałość. Jej stan zwraca uwagę Tülay i Melek. Hümeyra szykuje się na baby shower, nieźle dając się we znaki krawcowej. W domu trwają przygotowania do święta Nocy Życzeń. Hümeyra ma żal do Kerema za to, że wciąż nie zamknął projektu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.