Elif 901, 902, 903. Streszczenie po polsku, wszystkie odcinki VOD

Elif 901, 902, 903 streszczenie po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD. Ostatni odcinek można już obejrzeć online.

Elif 901, 902, 903 po polsku

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W tym tygodniu wyjątkowo wyemitowane zostaną tylko cztery odcinki, ponieważ w środę ramówka dostosowana jest do Święta Niepodległości.

Elif 901 po polsku TVP 1 wyemituje w piątek 22 stycznia. W kolejnych dniach można obejrzeć odc. 901, 902, 903. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Emisja odcinków Elif po polsku:

  • Elif 901 – piątek 22.01
  • Elif 902 – poniedziałek 25.01
  • Elif 903 – wtorek 26.01
  • Elif 904 – środa 27.01
  • Elif 905 – czwartek 28.01
  • Elif 906 – piątek 29.01

Elif po polsku wszystkie odcinki VOD

Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenie odcinków 901, 902, 903

Elif 901 streszczenie po polsku

Kerem robi wszystko, żeby Parla odzyskała dobry nastrój. Przez wizyty w szpitalu zaczyna zaniedbywać sprawy służbowe. Vildan postanawia zrobić gruntowne porządki w pokoju. Każe Elif poukładać ubrania w szafie. Elif wchodzi na krzesło, traci równowagę i spada na ziemię. Veysel odzyskuje przytomność. Postanawia odnaleźć Melek. Przypomina sobie numer rejestracyjny samochodu Tarika. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionego policjanta próbuje namierzyć auto. Tymczasem Tarik wywozi Melek do domku na wsi, gdzie grozi kobiecie śmiercią. Tülay próbuje dodzwonić się do Veysela, lecz ten ze wstydu, że dał się oszukać i pozwolił na uprowadzenie Melek, nie odbiera telefonów. Tülay coraz bardziej niepokoi się o męża.

Elif 902 streszczenie po polsku

Vildan znajduje nieprzytomną Elif. Nie wiedząc, co robić, dzwoni do Tarika. Ten jest zmuszony zostawić Melek. Jedzie do rezydencji, by zawieźć Elif do szpitala. Inci coraz bardziej martwi się o Veysela. Nie rozumie, dlaczego muszą nocować w domu Julide. Tülay, choć sama pełna niepokoju, próbuje uspokoić dziewczynkę. Şafak robi wszystko, żeby Jülide i Emirhan byli bezpieczni. W tym celu zostaje z nimi możliwie jak najdłużej, choć wie, że jest to niestosowne. Leman jest ciekawa, dlaczego jej syn wraca późno w nocy. Şafak jednak zbywa matkę zdawkowymi informacjami. Veyselowi udaje się namierzyć samochód Tarika.

Elif 903 streszczenie po polsku

Veyselowi udaje się uwolnić Melek z rąk Tarika i jego ludzi i bezpiecznie dostarczyć ją do domu. Sam jednak jedzie jeszcze do sklepu Tülay, żeby zostawić broń i zabrać prezent dla İnci. W drodze powrotnej natyka się na Tarika. Ich spotkanie kończy się tragicznie. Melek wyjawia Tülay i Jülide, że to Tarik spowodował wypadek, w którym zginął Yusuf. Tülay niepokoi się przedłużającą nieobecnością męża. Ma złe przeczucia. Zaalarmowana przejeżdżającą karetką, dowiaduje się od policji, że w okolicy popełniono morderstwo. Gdy przybiega z İnci na miejsce zdarzenia, ku jej rozpaczy okazuje się, że ofiarą jest Veysel.

Elif 904 streszczenie po polsku

Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością Tülay, idzie po nią. Nie może uwierzyć w to, co się stało. Wszyscy są zrozpaczeni po śmierci Veysela, a Melek czuje, że to ona jest wszystkiemu winna. Süreyya boleśnie odczuwa to, że Kerem cały swój czas spędza w szpitalu. Tymczasem Kerem, przepełniony poczuciem winy, robi wszystko, żeby zadośćuczynić Parli. Kiedy Parla dostaje histerii i krzyczy, że pragnie umrzeć Kerem, nie mogąc znieść jej cierpienia, obiecuje jej, że się z nią ożeni.

Elif 905 streszczenie po polsku

Parla wciąż wyobraża sobie dzień ślubu z Keremem. Ten jest przybity faktem, że z poczucia winy i odpowiedzialności musi zrezygnować ze swoich marzeń i miłości do Süreyyi. Leman dowiaduje się od Alev o zabójstwie w dzielnicy. Jest jeszcze bardziej zszokowana, gdy Şafak mówi jej, że ofiarą jest Veysel. Tülay nie potrafi maskować swojego smutku po stracie Veysela. Również Inci nie może się pogodzić się ze śmiercią przybranego ojca. Parla jest zachwycona opieką, jaką otacza ją Kerem i wykorzystuje jego słabość. Süreyya jedzie do szpitala, gdzie jest świadkiem bliskości Kerema i Parli. Jest zdruzgotana. Kiedy Kerem spotyka Süreyyę na korytarzu, mówi jej o specjaliście w Stanach, który być może wyleczy Parlę. Entuzjazm i nadzieja Kerema utwierdza Süreyyę w jej przekonaniach.

Elif 906 streszczenie po polsku

Hümeyra odwiedza Parlę w szpitalu. Wiadomość o oświadczynach bardzo ją zaskakuje. Kiedy po powrocie do domu rozmawia o tym z Keremem, przypadkiem ich rozmowę słyszy Süreyya. Dziewczyna dowiaduje się o oświadczynach. Postanawia przyspieszyć swój wyjazd do Wielkiej Brytanii. Kerem jednak nie jest w stanie nawet udawać radości z powodu ślubu. Do holdingu przyjeżdżają śledczy, aby przesłuchać Tarika w związku ze śmiercią Veysela. Ten udaje zaskoczenie i na poczekaniu wymyśla historyjkę o wypadku, w związku z którym Veysel mógł pytać policję o numery rejestracyjne jego samochodu. Po wyjściu policji Tarik składa dyspozycję w banku zamknięcia rachunku i wypłaty wszystkich dostępnych środków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.