Elif 871 i 872. Streszczenie po polsku, wszystkie odcinki VOD

Elif 871 i 872 streszczenie po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD. Ostatni odcinek można już obejrzeć online.

Elif 871 i 872 po polsku

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W tym tygodniu wyjątkowo wyemitowane zostaną tylko cztery odcinki, ponieważ w środę ramówka dostosowana jest do Święta Niepodległości.

Elif 871 po polsku TVP 1 wyemituje w piątek. Z kolei w przyszłym tygodniu ukażą się odcinki 872, 873, 874, 875 i 876. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif po polsku wszystkie odcinki VOD

Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif po polsku – streszczenie odcinków 870, 871, 872, 873

Elif 869 streszczenie po polsku

Parla nadal utrzymuje domowników w przekonaniu, że nie może się otrząsnąć po tym, co ją spotkało. Kerem nawet podczas zebrania ze współpracownikami myśli i mówi o napaści na Parlę, czym wzbudza smutek w Süreyyi. Jülide po raz kolejny widzi Şafaka i Alev razem. Kobieta utwierdza się w podejrzeniu, że coś ich łączy.

Kiedy Emirhan usłyszawszy od Inci o kolejnym włamaniu w sąsiedztwie wraca przerażony ze szkoły, Julide postanawia zrezygnować z uczuć do Şafaka i skupić się wyłącznie na wychowaniu syna. Mustafa prosi Macide o pozwolenie na śledzenie Tarika. Jest przekonany, że tylko w ten sposób udowodnią mu winę. Jadąc za nim Mustafa dociera do dzielnicy biedoty, gdzie mieszkała Melek. Śledząc ludzi Tarika, którzy rozmawiają z dawnym sąsiadem Melek nabiera pewności, że Tarik, jak i Macide poszukuje kobiety.

Elif 870 streszczenie po polsku

Pracownik magazynu holdingu Haktanr przywozi do rezydencji plakaty ocalałe z pożaru. Odbiera je Elif. Dziewczynka, zamiast oddać afisze Keremowi postanawia rozwiesić je w okolicy w nadziei, że zobaczy je Melek. Tymczasem do rezydencji dzwoni Yildiz. Okazuje się, że ze względu na bóle kręgosłupa i wiek lekarz zalecił kobiecie przejście na emeryturę. Macide prosi Vildan, by skontaktowała się z Melek i zaproponowała jej pracę. Mimo obaw i sprzeciwu Jülide, Melek z entuzjazmem przyjmuje ofertę pracy.

Elif 871 streszczenie po polsku

Domownicy nie są świadomi nieobecności Elif. Tymczasem dziewczynka wymyka się z rezydencji, aby rozwiesić w okolicy plakaty reklamowe i dać tym samym wskazówkę Melek. Wcześnie rano do rezydencji przyjeżdża Parla. Wita ją Melek, która tego dnia rozpoczęła pracę w domu rodziny Haktanr. Parla, zdziwiona, że Kerem jeszcze nie wstał, każe Vildan go obudzić. Okazuje się, że Kerem w tajemnicy przed wszystkimi przygotował na tarasie śniadanie dla siebie i Süreyyi. W ten sposób chce się Süreyyi odwdzięczyć za wsparcie i zaufanie. Dziewczyna jest zauroczona niespodzianką. Romantyczną rozmowę przerywa im Parla, która dowiedziawszy się od Vildan o śniadaniu, dołącza do nich i wspominając o napaści postanawia po raz kolejny zawalczyć o Kerema.

Elif 872 streszczenie po polsku

Macide poznaje Melek jako Sere, nie ma pojęcia, kim naprawdę jest kobieta, która rozpoczęła pracę w ich domu. Macide prosi Mustafę, żeby zamieszkał w dzielnicy biedoty, w której niegdyś mieszkała Melek. Wierzy, że dzięki temu uda im się trafić na jej ślad. Parla robi wszystko, żeby Kerem skupił na niej całą swoją uwagę. Jej plan nieświadomie psuje Hümeyra. Kerem zostawia Parlę pod opieką siostry, a sam wychodzi z Süreyyą. Vildan odkrywa nieobecność Elif w domu.

Pod pretekstem wyjścia na zakupy, rusza na jej poszukiwanie. Tymczasem dziewczynka kończy rozwieszanie plakatów i wraca do domu. Niedaleko rezydencji z oddali widzi Melek, zanim jednak zdąży się upewnić, że to rzeczywiście jej mama, zatrzymuje ją wściekła Vildan i zabiera z powrotem do rezydencji. Podczas wspólnego wyjścia Kerem podarowuje Süreyyi bransoletkę. Podczas posiłku w skromnej smażalni na nabrzeżu, Kerem zauważa jeden z plakatów zawieszonych przez Elif.

Elif 873 streszczenie po polsku

Elif nie ma pewności, że kobieta, którą widziała to rzeczywiście Melek. Tymczasem Kerem nie może pojąć, jak Elif mogła sama wyjść i odejść tak daleko od domu. Vildan jest wściekła na Elif za to, co zrobiła. Po powrocie do domu Kerem wzywa Vildan na rozmowę. Jest zaniepokojony tym, że kobieta niewystarczająco opiekuje się Elif.

Ku niezadowoleniu Vildan, Kerem prosi na rozmowę także Elif. Chce dowiedzieć się, dlaczego dziewczynka tak bardzo chciała rozwiesić plakaty. Elif zastraszona przez Vildan zataja prawdę. Przyznaje, że chciała to zrobić dla sławy. Kerem ma wyrzuty sumienia, postanawia, że zrobi wszystko, aby zrealizować swój projekt.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.