Elif 793, 794, 795, 796, 797. Streszczenie po polsku, wszystkie odcinki VOD

Elif 792, 793, 794, 795, 796, 797 streszczenie po polsku. Serial oglądać można w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif 792, 793, 794, 795, 796, 797

Turecki serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W nadchodzących dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki serialu Elif 793, 794, 795, 796, 797. Ostatni odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

  • Elif 791 – czwartek 13 sierpnia
  • Elif 792 – piątek 14 sierpnia
  • Elif 793 – poniedziałek 17 sierpnia
  • Elif 794 – wtorek 18 sierpnia
  • Elif 795 – środa 19 sierpnia
  • Elif 796 – czwartek 20 sierpnia
  • Elif 797 – piątek 21 sierpnia

Serial Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot, a wszystkie odcinki publikowane są e na TVP VOD. Na Youtube można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif 792, 793, 794, 795, 796, 797 streszczenie odcinków po polsku

Elif odcinek 791 streszczenie

Hümeyra nie może dobudzić Macide. Jest przerażona. Macide budzi się po jakimś czasie, czuje się jednak bardzo osłabiona. Jülide poznaje historię Melek. Ma wyrzuty sumienia, że nietrafnie ją oceniła. Inci nie może zrozumieć, dlaczego Melek i Elif jej nie odwiedzają. Dziewczynka przestaje jeść. Tülay opowiada Jülide o wypadku. Melek chce ugotować zupę. Okazuje się jednak, że jest awaria gazu. Jülide wzywa do domu majstra.

Elif 792 streszczenie szczegółowe po polsku odcinka

Leman widzi, jak Jülide wpuszcza do domu gazownika. Jest przekonana, że to nowy amant Jülide. Dzwoni do domu, jednak Jülide jej nie wpuszcza, co utwierdza kobietę w jej przekonaniu. Leman postanawia rozsiać plotkę, która zrujnuje reputację Jülide.

Şafak jest świadkiem jej rozmowy z sąsiadką. Każe matce sprostować te oszczerstwa, grożąc, że znowu wyprowadzi się z domu. Inci jest w coraz gorszym stanie. Veysel nie wytrzymuje i opowiada dziewczynce o wypadku i śmierci najbliższych. Domownicy rezydencji martwią się o Macide. Jej stan się nie polepsza. Rana czuje się zaniedbywana przez Tarika.

Elif 793 streszczenie po polsku

Odcinek 793: Beztroska Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana wieczorną imprezą i trudno jej zapanować nad emocjami. Nie mówiąc nic Tarikowi Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę.

Szybko jednak kończy wizytę, gdyż Hümeyra nieustannie opowiada o swoim małżeństwie w samych superlatywach. Na domiar złego Rana dostrzega, że Hümeyra nosi kolczyki, które Tarik obiecał jej. Inci nie może pogodzić się ze śmiercią Elif. Próbuje przekonać Tülay, że Melek i Elif żyją. Rana jest przekonana, że nie liczy się już dla Tarika.

Elif 794 streszczenie po polsku

Odcinek 794: Rana jest wściekła na Tarika, nie chce pogodzić się z tym, że jest tą drugą. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że chociaż tego nie planowała naprawdę się w nim zakochała. Tarik jest zły na Ranę, że odwiedziła Hümeyrę.

Na domiar złego Hümeyra jest zachwycona Raną i uważa ją za swoją nową przyjaciółkę. Birce zaprasza Yunusa na imprezę do koleżanki. Mężczyzna odmawia, uznając jej propozycję za niestosowną.

Şafak zaczyna podejrzewać, że gościem Jülide jest ojciec Emirhana. Widok Birce wyszykowanej na przyjęcie, robi na Yunusie wielkie wrażenie. Inci ponownie spotyka na ulicy Melek. Tym razem dziewczynce udaje się z nią porozmawiać, Melek jednak jej nie pamięta i ucieka przed nią.

Elif 795 streszczenie po polsku

Odcinek 795: Inci opowiada Tülay o kolejnym spotkaniu z Melek. Tülay jednak wciąż jej nie wierzy. Razem z Veyselem są bardzo zaniepokojeni stanem dziewczynki. Tymczasem Jülide, nie zastawszy Melek w domu, rusza na jej poszukiwania. Gdy zrezygnowana wraca do domu, okazuje się, że Melek już przyszła i bawi się z Emirhanem.

Şafak nabiera coraz większej pewności, że gościem Jülide jest jej mąż. Macide wciąż źle się czuje, Vildan zapewnia Tarika, że to skutek lekarstw, które podaje kobiecie. Hümeyra namawia Tarika na spotkanie z Raną. Jülide nie podoba się, że Emirhan spędza czas z Melek.

Elif 796 streszczenie po polsku

Odcinek 796: Stan psychiczny Melek sprawia, że Jülide obawia się o bezpieczeństwo Emirhana, jednocześnie nie jest w stanie wyrzucić Melek na ulicę. Postanawia więc poradzić się w tej sprawie Tülay, jednak niepokojące zachowanie İnci spycha tę kwestię na dalszy plan.

Kolejne sytuacje i niedopowiedzenia sprawiają, że Şafak jest całkowicie przekonany, że to ojciec Emirhana sprowadził się do domu Jülide i jej syna. Mężczyzna jest zdruzgotany. Hümeyra namawia Tarika, aby wybrali się w odwiedziny do Rany.

Macide wciąż źle się czuje. Leman próbuje zmusić swojego najemcę Osmana do zapłacenia czynszu. Mężczyzna nie tylko odmawia, ale i grozi Leman. Kobieta postanawia posłużyć się w tej sprawie Veyselem.

Elif 797 streszczenie po polsku

Odcinek 797: Hümeyra próbuje w domu ćwiczyć jogę, jednak obecność domowników nie pozwala się jej skupić. Postanawia skorzystać z propozycji Rany i odwiedza ją w domu. Rana prosi jednak Hümeyrę, by nie wspominała o tym Tarikowi.

Leman prosi Veysela, by ten utemperował Osmana. Veysel kategorycznie się na to nie zgadza. Rana bierze kilka dni wolnego nie informując o tym Tarika. Kiedy ten już ma do niej jechać, zatrzymuje go Kerem przypominając o zebraniu. Dzwoni do Rany, ta jednak traktuje go bardzo oschle. Tymczasem Osman grozi Leman.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.