Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Erik Sorga na celowniku Lecha, Jagiellonii i Cracovii. Czołowy europejski strzelec w PKO Ekstraklasie? (wideo)

Fot. Instagram/erik_sorga

Erik Sorga może trafić do PKO Ekstraklasy – informuje serwis Sport.ohtuleht.ee. 20-letni napastnik jest obecnie jednym z najlepszych strzelców w Europie! Interesuje się nim Lech Poznań, Jagiellonia Białystok oraz Cracovia.

Erik Sorga jest zawodnikiem estońskiego klubu Flora Tallin. W tym sezonie w 34 meczach zdobył aż 31 bramek! Dorobek 20-letniego napastnika nie pozostał niezauważony.

Sporo mówi się o tym, że zawodnik trafi do PKO Ekstraklasy. Zainteresowanie nim wykazywać mają trzy kluby: Lech Poznań, Jagiellonia Białystok oraz Cracovia.

Każdy z tych klubów chciałby wzmocnić swoją ofensywę. Lech Poznań po sezonie straci Christiana Gytkjaera, więc Erik Sorga mógłby być jego idealnym następcą.

Erik Sorga jest wychowankiem Flory Tallin. Łącznie w pierwszej drużynie rozegrał już 91 meczów i zdobył w nich 78 bramek. Imponuje więc regularnością i z pewnością chciałby spróbować sił w innej lidze. Ma również sześć występów w reprezentacji Estonii, dla której strzelił jednego gola.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.