Everton – Chelsea na żywo

Telewizja Canal+ Sport 2 i Canal+ 4K Ultra HD na żywo pokaże spotkanie Premier League Everton - Chelsea. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Everton - Chelsea na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 31 kolejce Premier League rozegrane zostanie spotkanie Everton - Chelsea. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport 2 i Canal+ 4K Ultra HD. Początek dnia 17/03/2019 o godzinie 17:30.

Telewizja Canal+ Sport 2 i Canal+ 4K Ultra HD online. Gdzie oglądać mecze na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Everton - Chelsea w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Everton - Chelsea znajduje się na WP Pilot, Player, IPLA oraz elevensports.pl. Dostęp do telewizji Eleven Sports w internecie nie jest darmowy. Miesięczny koszt wynosi 15 złotych.znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Everton - Chelsea na żywo

Data: 17/03/2019
Godzina: 17:30
Rozgrywki: 31. kolejka Premier League
Transmisja TV: Canal+ Sport 2 i Canal+ 4K Ultra HD
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.