F1 na żywo: Grand Prix Wielkiej Brytanii na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać Formułę 1?

Kibice Formuły 1 Grand Prix Wielkiej Brytanii na żywo obejrzą w telewizji Eleven Sports 1. Transmisja dostępna będzie również w internecie. Stream online udostępni IPLA, Player oraz elevensports.pl. Oglądaj F1 na żywo jak poradzi sobie Robert Kubica.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ GRAND PRIX WIELKIEJ BRYTANII NA ŻYWO W INTERNECIE

GP Wielkiej Brytanii na żywo odbędzie się w niedzielę 14 lipca 2019 roku o godzinie 15:10. Wyścig pokaże telewizja Eleven Sports 1. 40 minut później transmisja z GP Wielkiej Brytanii dostępna będzie również w TVP Sport. O 13:30 transmitowana będzie parada kierowców.

F1 na żywo komentować będą Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół (Eleven Sports 1) oraz Sławomir Kwiatkowski i Daniel Biały (TVP Sport).

Transmisje z F1 dostępne są również w internecie. Telewizja Eleven Sports 1 online dostępna jest m.in. na platformie IPLA. Ponadto stream z Grand Prix Wielkiej Brytanii udostępnią również IPLA, Player i elevensports.pl. Dostęp nie jest darmowy.

Sobotnie kwalifikacje wygrał Valtteri Bottas z Mercedesa. Robert Kubica był ostatni.

Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii na żywo online i w TV

Data: 14.07.2019 godzina 15:10. Transmisja TV: Eleven Sports 1 i TVP Sport (40 minut opóźnienia). Stream online: elevensports.pl, IPLA, Player.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.