F1 online za darmo: GP Włoch na żywo. Stream, transmisja z Formuły 1

F1 online za darmo: transmisję i stream w internecie z Grand Prix Włoch udostępnia telewizja Eleven Sports 1. Zobacz w jaki sposób można oglądać stream online z F1 za darmo. Po raz kolejny na torze zobaczymy Roberta Kubicę.

Formuła 1 na żywo: Grand Prix Włoch online i w TV

Grand Prix Włoch odbędzie się w niedzielę 12 września 2021 roku o godzinie 15:00. Transmisje z F1 można oglądać w telewizji Eleven Sports 1.

Grand Prix Włoch na żywo skomentują Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

F1 online za darmo. Gdzie oglądać?

GP Włoch na żywo dostępne są również w internecie. F1 Stream z Eleven Sports 1 z udostępnia m.in. Canal+ przez internet, gdzie obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca testowego. Ponadto Eleven Sports online dostępny jest na Player.pl, IPLA i elevensports.pl. Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł.

Niektóre Grand Prix na żywo transmituje również telewizja Polsat. Wtedy F1 online za darmo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z Polsatu. W naszym serwisie udostępniamy relacje live za darmo.

KUP SEASON PASS DO F1 NA ELEVEN SPORTS

W piątek odbędą się treningi, a w sobotę kwalifikacje do GP Włoch. Podczas Grand Prix Monza wystąpi Robert Kubica, który ponownie zastąpi Kimi Raikkonena.

F1 online na żywo: GP Włoch transmisja

Data: 12.09.2021 godzina 15:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: Canal+ przez internet, elevensports.pl, IPLA, Player, WP Pilot

F1 online. GP Włochy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.