Fame MMA 5 na żywo. Gdzie oglądać transmisję i stream online?

Transmisja z Fame MMA 5 w sobotni wieczór cieszyć się będzie niesamowitą oglądalnością. Gdzie oglądać galę na żywo? Fame MMA stream online udostępnia jedynie w internecie. Transmisja nie jest dostępna w telewizji. Zobacz w jaki sposób oglądać Fame MMA 5 na żywo w internecie lub śledzić wyniki na żywo.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO FAME MMA 5 ZA 19,99 ZŁ

Transmisja z gali Fame MMA 5 dostępna jest w systemie PPV. Oznacza to, że gali nie można na żywo legalnie obejrzeć za darmo. Jak wykupić Fame MMA 5 online? Wystarczy wejść na stronę Fame MMA TV i nabyć licencję, która kosztuje jedynie 19,99 zł. Serwis oferuje kilka rodzajów płatności.

Jakie walki odbędą się na Fame MMA 5? Karta walk skonstruowana została bardzo ciekawie. Emocji nie powinno zabraknąć, a i poziom sportowy może być całkiem niezły.

Karta walk Fame MMA 5
Walki na Fame MMA 5

Łącznie odbędzie się osiem walk. W pojedynku wieczoru dojdzie do starcia Bonus BGC vs Marcin Najman. Wcześniej odbędzie się walka mistrzowska o pas kategorii średniej pomiędzy Marcinem Malczyńskim, a “Adbusterem”, czyli Markiem Hoffmannem.

Super Freak Fight to walka Mini Majka z Lordem Kruszwilem. Poza tym na Fame MMA 5 walczyć będą również Isamu vs Rafonix, Malczyński vs Olejnik (o pas kategorii półśredniej), Ewelona vs Esmeralda, Kasti vs Krycha i Hassi vs Oleh.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO FAME MMA 5 ZA 19,99 ZŁ

Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę 26 października o godzinie 20:00 na Ergo Arenie w Gdańsku. Transmisja dostępna jest w systemie PPV. Wyniki na żywo za darmo można śledzić w EkstraklasaLive.pl, ale aby nie przegapić tego wydarzenia zapraszamy do wykupu transmisji z Fame MMA 5 online.

Fame MMA 5 online

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.