Fame MMA online. Transmisja PPV, live za darmo, karta walk

Fame MMA 6 zaplanowano na 28 czerwca. Transmisja dostępna będzie jedynie w systemie PPV i można ją oglądać online. Koszt wynosi zaledwie 19,99 zł. Relacja live za darmo będzie dostępna w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ FAME MMA 6 W INTERNECIE

Poczekaj chwilę na załadowanie się relacji

Fame MMA 6 to jedyna gala, która nie została odwołana z powodu korona wirusa. W marcu miało się odbyć jeszcze KSW 53 i FEN 28.

Transmisja z FAME MMA 6 w PPV kosztuje 20 zł. KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO STREAMU ONLINE. W cenie 24,99 zł można wykupić również dostęp do transmisji premium. Zapis transmisji z Fame MMA 6 będzie dłużej dostępny, można obejrzeć również dwie poprzednie gale, a także. rozmowy z zawodnikami i materiały z backstage przygotowane przez Aleksandrę Bacańską.

Fame MMA 6 rozpocznie się w sobotę 28 marca. Gala początkowo miała odbyć się w Częstochowie, ale ponieważ na trybunach nie pojawią się kibice, to została przeniesiona do Katowic i Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

– Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca. To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli ona nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale

Gala Fame MMA 6 cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i z pewnością setki tysięcy widzów zdecyduje się dostęp do transmisji PPV.

Karta walk Fame MMA 6

Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila “Zusje” Smogulecka (kiedyś Luxuria Astaroth)
Wojciech Gola – Marcin “Rafonix” Krasucki
Marcin Najman – Piotr “Bestia” Piechowiak
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
“Qbik” Bartosz Kubik – “Cypis” Cyprian Racicki
“Szewcu” Maciej Szewczyk – “Ambro” Dawid Ambroziak
Alan Kwieciński “Alanik” – Arkadiusz Tańcula “Aroy”
“L pro” Mateusz Łapot – “Kubańczyk” Jakub Flas

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.