FC Barcelona – PSG online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

FC Barcelona – PSG online. Liga Mistrzów 2021 rozpocznie się od wielkiego hitu. Mecz FC Barcelona – PSG na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Gdzie oglądać transmisję w internecie? Kiedy rozpocznie się spotkanie?

Po dwóch miesiącach przerwy wznowione zostaną rozgrywki Ligi Mistrzów. W drugiej połowie lutego odbędą się mecze 1/8 finału. Już w pierwszy dzień, czyli 16.02.2021 dojdzie do hitu FC Barcelona – PSG.

Gdzie i kiedy oglądać mecz Ligi Mistrzów na żywo? Spotkanie rozpocznie się we wtorek o godzinie 21:00. Transmisja z FC Barcelona – PSG na żywo dostępna jest w telewizji Polsat Sport Premium 1.

Starcie tych zespołów zapowiada się niezwykle ciekawie. PSG zagra bez Neymara, co jest wielkim osłabieniem. Z kolei FC Barcelona może najprawdopodobniej skorzystać z powracającego po kontuzji Gerarda Pique.

Ostatni raz FC Barcelona i Paris Saint-Germain rywalizowały ze sobą w 2017 roku. Był to dwumecz obfitujący w niesamowite emocje. Najpierw w Paryżu 4:0 wygrał PSG i wydawało się, że to Francuzi zagrają w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów. W rewanżu FC Barcelona wygrała natomiast 6:1, strzelając trzy bramki w końcówce meczu.

Dzisiejszy mecz FC Barcelona – PSG na żywo skomentuje w telewizji Polsat Sport Premium 1 Bożydar Iwanow. Gdzie oglądać transmisję w internecie? Live stream udostępnia IPLA TV. Dostęp do FC Barcelona – PSG online i telewizji Polsat Sport Premium 1 kosztuje 40 zł miesięcznie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ TRANSMISJĘ Z FC BARCELONA – PSG ONLINE NA IPLA TV

Liga Mistrzów online za darmo dostępna jest w naszym serwisie. Zapraszamy do śledzenia meczu FC Barcelona – PSG live w formie relacji tekstowej. Dostępna ona będzie również w serwisie tvradar.pl.

Liga Mistrzów online: FC Barcelona – PSG transmisja na żywo

Data: 16.02.2021
Godzina: 21:00
Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1
Live stream online: IPLA TV
Relacja live za darmo: TVRadar.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.