FFF. Daniel Omielańczuk: Odgrzewane pokemony. Kto chce oglądać, jak Marcin Najman po raz tysięczny przegrywa?

8 czerwca w Zielonej Górze odbędzie się gala Free Fight Federation. Organizatorzy, wzorem coraz popularniejszego formatu Fame MMA (walki celebrytów), ogłosili, że wśród uczestników pojawią się między innymi Krystian Pudzianowski (piosenkarz, brat Mariusza “Pudziana” Pudzianowskiego), Greg Collins (znany z programu “Odjazdowe bryki braci Collins” właściciel warsztatu samochodowego, oferującego tuning optyczny), Paweł “Trybson” Trybała (uczestnik kontrowersyjnego show “Warsaw shore”) i Marcin Najman.

Zobacz gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali FFF

– To nie jest superkarta “freak fightów”. To nie są ludzie aż tak znani, tylko odgrzewane pokemony. Marcin Najman? Kto chce oglądać, jak on po raz tysięczny przegrywa? Gdyby zrobili kartę “freak fightową” bardzo fajną, gdyby zestawili Dodę z Górniak, to miałoby sprzedajność, a tak, na tę chwilę, ta karta nie zachwyca – powiedział Daniel Omielańczuk, zawodnik MMA, pytany o galę FFF.

Telewizja na żywo pokaże spotkanie . Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w .

Transmisja z na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W kolejce rozegrane zostanie spotkanie . Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w . Początek dnia o godzinie .

Telewizja online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz na żywo

Data:
Godzina:
Rozgrywki: . kolejka
Transmisja TV:
Stream online:
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.