Ultimate magazine theme for WordPress.

Filip Marchwiński nowym rekordzistą Lecha Poznań. Otrzymał ostrzeżenie od Dawida Kownackiego

W końcówce spotkania Marchwiński wykończył ładną akcję Macieja Makuszewskiego i ustalił wynik spotkania na 6:0, zdobywając gola w debiucie. Został tym samym najmłodszym strzelcem w historii Kolejorza.

Do tej pory rekord ten należał do Dawida Kownackiego, który w lutym 2014 roku strzelił gola Pogoni Szczecin. Był wtedy o jeden dzień starszy niż w niedzielę Filip Marchwiński!

“Tylko o mnie teraz nie zapomnijcie” – napisał na Twitterze do Lech Poznań Dawid Kownacki. Napastnik Sampdorii ostrzegł również Marchwińskiego. „Gratulacje, duża rzecz. Teraz spokojna i chłodna głowa, żebyś nie odleciał jak ja” – napisał do Marchwińskiego.

Z kolei do dziennikarzy Kownacki apelował o spokój. “Dajcie chłopakowi spokój, niech gra i rozwija się w ciszy. Takie pisanie nie sprawi, ze będzie lepszym zawodnikiem. Zagłaskać jest łatwo. Coś o tym wiem. A potem będziecie pisać (oby nie), że sodówka uderzyła. Uważam, ze może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Szczególnie u 16-latka. Ale to tylko moja opinia”.

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy