Finał Ligi Europy na żywo. Chelsea – Arsenal online


Finał Ligi Europy na żywo można obejrzeć w telewizji i internecie. Transmisja TV z meczu Chelsea – Arsenal dostępna będzie w Polsat Sport Premium 1 i TVP Sport. Stream online można oglądać za darmo. Zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w EkstraklasaLive.PL

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z finału Ligi Europy. Gdzie oglądać mecz Chelsea – Arsenal na żywo?

Finał Ligi Europy odbędzie się w środę 29 maja 2018 roku o godzinie 21:00. Transmisję z meczu Chelsea – Arsenal przeprowadzą dwie telewizje: Polsat Sport Premium 1 oraz TVP Sport.

Komentatorami będą Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński (TVP Sport), a także Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek (Polsat Sport Premium 1)

Chelsea – Arsenal online. Gdzie oglądać finał Ligi Europy w internecie?

Mecz Chelsea – Arsenal na żywo można oglądać również w internecie. Stream online udostępni serwis sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. Transmisje z Polsat Sport Premium 1 w internecie można odpłatnie wykupić na platformie IPLA.

Relacja live w EkstraklasaLive.PL

Podobnie jak w finale Ligi Mistrzów, w Lidze Europy, finał będzie angielski. Derby Londynu rozegrane zostaną w Baku. 

O godzinie 21:00 kibice piłkarscy mogą oglądać również na żywo mecz MŚ U-20 Polska – Senegal.

Finał Ligi Europy: Chelsea – Arsenal na żywo

Data: 29.05.2018, godzina 21:00. Transmisja TV: TVP Sport, Polsat Sport Premium 1. Stream online: IPLA, sport.tvp.pl. Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.